گزارش سالانه هیأت ‌اجرایی دهم


ارائه شده جهت قرائت در مجمع عمومی اعضای گروه سمپادی‌های یزدی مقیم تهران
تاریخ: ١۴٠٠/٠٣/٠۴
فعالیت این دوره از هیأت ‌اجرایی ۰۲۱ پس از پایان کار دوره نهم و بعد از پاتوق اردیبهشت ماه سال ١٣٩٩ آغاز شد و به لطف همراهی دوستان فعالیت یک ساله آن در تاریخ ١۴٠٠/٠٣/٠۴ به پایان رسید. به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری مجمع عمومی به صورت حضوری، این گزارش به صورت مجازی خدمتتان ارائه می‌گردد. با توجه به این که تعداد کاندیداها جهت فعالیت در هیأت اجرایی این دوره کمتر از حد نصاب (همانند چند دوره اخیر) برای برگزاری انتخابات بود، بر طبق آئین‌نامه افراد بدون برگزاری انتخابات به عضویت در این دوره از هیأت اجرایی درآمدند.
خلاصه فعالیت‌های گروه که با همراهی همه اعضای هیأت‌اجرایی انجام شده است، به شرح زیر ارائه می‌گردد:

  • با توجه به اوج گیری پاندمی ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری برنامه های حضوری، در طی یک سال فعالیت این دوره از هیئت‌اجرایی عملا امکان فعالیت گسترده مانند پاتوق و برنامه های دورهمی همانند سالیان پیش فراهم نبود و علی رغم میل باطنی هیأت اجرایی برنامه های مورد انتظار امکان برگزاری نداشته اند.
  • در مجموع ۸ برنامه هماهنگ شده و به اجرا در آمد که ۴ مورد آن پاتوق‌های مرتبط با گروه بوده ولیکن با توجه به مصوبه هیأت اجرایی به صورت مجازی و از طریق پلتفرم‌های مرتبط برگزار گردید. با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی از برنامه‌های انجام شده می‌توان به برنامه اهدای خون (به همت آقای احسان یزدی) در شهر تهران و یک مورد کوهپیمایی درکه را نام برد. برنامه آنلاین شب یلدا به لطف همه دوستان همراه به حافظ خوانی و فال شب یلدا برای همراهان برگزار گردید که استقبال قابل توجهی از آن انجام شد. در این جا بر خود لازم می‌دانیم از همکاری و مشارکت تمامی اعضای خانواده ۰۲۱ که با ارائه نظرات خود در جهت استفاده از فضای مجازی برای ادامه ارتباط میان اعضای ٠٢١ یاری نمودند، تشکر و قدردانی نماییم از جمله این موارد اعلام پلتفرم‌ها و گروه‌های بازی آنلاین در کانال های ارتباطی ۰۲۱ جهت ادامه تعامل اعضا اشاره نمود.
  • از ابتدای این دوره از هیأت‌اجرایی ۴ جلسه برگزار گردیده که ۳ جلسه به صورت مجازی و یک جلسه به صورت حضوری برگزار شده است. لازم به ذکر است در این دوره اطلاع‌رسانی جهت حضور افراد به جز اعضای هیأت اجرایی در جلسات نیز در کانال تلگرامی ۰۲۱ انجام شد و برخی از دوستان در این جلسات ما را همراهی نمودند. جا دارد همین جا از آقای میرعبداللهی جهت هماهنگی این جلسات تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.
    مراجع اطلاع‌رسانی در این دوره کانال تلگرام و سایت به عنوان مرجع اصلی، معرفی شد تا اعضاء با استفاده از آن‌ها بتوانند در جریان امور مرتبط با گروه ۰۲۱ قرار گیرند. جا دارد اینجا از آقای صادق نقاش‌زاده و احسان یزدی به دلیل هماهنگی در میزبانی سایت تشکر و قدردانی نماییم.
    مهمترین ضعف در چند سال اخیر هیأت‌اجرایی عدم ارتباط با ورودی‌های جدید و جذب اعضای جدید می‌باشد که در این دوره نیز عملکرد هیأت‌اجرایی کماکان ضعیف بوده و نیاز به برنامه‌ریزی مناسب جهت تقویت آن احساس می‌شود. البته همانگونه که ارتباط با ورودی های جدید حائز اهمیت می باشد، برقراری ارتباط با اعضای قدیمی انجمن فارغ‌التحصیلان سمپاد و استفاده از طیف وسیع سنی این افراد در جهت ایجاد هم‌افزایی نیز در دستور کار گروه می‌بایست قرار گیرد.
    هیأت اجرایی ۰۲۱ همیشه پذیرای انتقادات همه اعضاء بوده و سعی در برطرف نمودن این کاستی‌ها در برنامه‌ها و رویه‌های خود داشته است. از همه دوستانی که به نقد عملکرد هیأت‌اجرایی پرداخته و نظرات خود را به ما منتقل نموده‌اند کمال تشکر و قدردانی را داریم و از همه دوستانی که به نحوی از عمکرد یا رفتار ما ناراحت و یا دلگیر شده‌اند عذرخواهی نماییم.

در پایان برای هیأت‌اجرایی جدید که اسامی آنها در انتهای این گزارش اعلام گردیده آرزوی موفقیت داشته و اعضاء را به همراهی و همکاری با آنها دعوت می‌کنیم. قطعا مهمترین عامل در حیات گروه مشارکت دوستان در فعالیت‌ها و برنامه‌های گروه می‌باشد.
اعضای هیأت ‌اجرایی دوره یازدهم گروه سمپادی‌های یزدی مقیم تهران ۰۲۱به شرح زیر می باشد:
آقای حمیدرضاحیدری مقدم و آقای علی میرعربشاهی به عنوان اعضای هیأت ‌اجرایی دوره یازدهم می‌باشند.