گزارش سالانه هیأت‌اجرایی هفتم

گزارش سالانه هیأت‌اجرایی هفتم

قرائت‌شده در مجمع عمومی اعضای گروه سمپادی‌های یزدی مقیم تهران

تاریخ: ۹۷/۲/۵

فعالیت این دوره از هیأت‌اجرایی ۰۲۱ پس از پایان کار دوره ششم و بعد از پاتوق اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ آغاز شد و به لطف همه همراهان و دوستان فعالیت یک ساله آن در تاریخ ۹۷/۲/۵ به پایان رسید. خلاصه فعالیت‌های گروه که با همراهی همه اعضای هیأت‌اجرایی انجام شده است، به شرح زیر ارائه می‌گردد:

در طی یک سال فعالیت این دوره از هیأت‌اجرایی، مجموعا ۳۶ برنامه هماهنگ شد و به اجرا در آمد که ۱۱ مورد آن پاتوق‌های شهر تهران بوده است. همچنین برنامه پاتوق فروردین با هماهنگی انجمن سمپاد در شهر یزد اطلاع‌رسانی و انجام شد. از دیگر برنامه‌های انجام شده می‌توان به دو برنامه آنلاین جام اتللو و جام مین‌روب (دوره دوم)، دومین دوره جام تخته نرد، برنامه‌های ویژه شب یلدا و چهارشنبه‌سوری، سینما و برنامه‌های گردشگری مانند کوهپیمایی و برف بازی در شهر تهران اشاره نمود. از تورهای طبیعت‌گردی و گردشگری نیز دو برنامه هفت آبشار و آبشار ترز هماهنگ گردید که برنامه هفت آبشار با همراهی دوستان از یزد و دوستان ساکن تهران برگزار شد و برنامه آبشار ترز به دلیل به حد نصاب نرسیدن انجام نشد. از مجموعه برنامه‌های برگزار شده تمامی برنامه‌ها توسط هیأت‌اجرایی این دوره برگزار گردید و سه برنامه توسط خانم شاهزاده فاضلی به عنوان بازرس این دوره از هیأت اجرایی برگزار گردید که از کمک ایشان ممنون و سپاس‌گزاریم. در این جا بر خود لازم می‌دانیم از همکاری و مشارکت تمامی اعضای خانواده ۰۲۱ که با همراهی و ارائه نظرات خود در این دوره ما را در برگزاری بهتر برنامه‌ها یاری نمودند، تشکر و قدردانی نماییم. از خانواده محترم نقاش‌زاده (آقای صادق نقاش‌زاده، خانم مریم یزدان‌پرست و پسر عزیزشون آقا نیکزاد نقاش زاده) به دلیل کمک‌های بی دریغشان در برگزاری دو ویژه‌برنامه شب یلدا و چهارشنبه‌سوری با وجود همه مشکلات و سختی‌های موجود کمال تشکر و قدردانی را داریم.

از ابتدای این دوره از هیأت‌اجرایی شش جلسه (به طور متوسط هر دو ماه یک بار) برگزار گردیده است که شامل ۴جلسه حضوری و دو جلسه به صورت مجازی در تلگرام بوده است. صورت جلسات آنها در سایت و کانال تلگرام ۰۲۱ در دسترس است.
مراجع اطلاع‌رسانی در این دوره کانال تلگرام وسایت به عنوان مرجع اصلی، معرفی شد تا اعضاء با استفاده از آن‌ها بتوانند در جریان امور مرتبط با گروه ۰۲۱ قرار گیرند. جا دارد اینجا از آقای صادق نقاش زاده و احسان یزدی به دلیل هماهنگی در میزبانی سایت و رفع اشکالات آن، تشکر و قدردانی نماییم.

در این دوره با توجه به سخت بودن هماهنگی برنامه‌هایی همچون تئاتر این برنامه‌ها در کانال اطلاع رسانی گردید تا دوستان در صورت تمایل به صورت شخصی یا گروه‌های دوستانه در آن شرکت نمایند. در این دوره سعی شد تا از صفحه اینستاگرام گروه جهت انتشار عکس برنامه‌های برگزار شده استفاده بهتری گردد.

تغییر محل پاتوق در این دوره یکی از مشکلات اساسی بر سر راه هیأت اجرایی بود که به دلیل مشکلات به وجود آمده در مدیریت رستوران تیتو و همچنین تعمیرات در رستوران سی‌تو این دو محل به یکباره از دسترس برای استفاده به عنوان محل پاتوق خارج گردید. به لطف دوستان محل‌های جایگزین، هماهنگ و اعلام گردید. در این جا از پیگیری های خانم شاهزاده فاضلی و همچنین کمک‌های بی‌دریغ خانم مهدا فروغی کمال تشکر را داریم.

مهمترین ضعف در چند سال اخیر هیأت‌اجرایی عدم ارتباط با ورودی‌های جدید و جذب اعضای جدید می‌باشد که در این دوره نیز عملکرد هیأت اجرایی کماکان ضعیف بوده و نیاز به برنامه ریزی مناسب جهت تقویت آن احساس می گردد.

یکی از بهترین و مهمترین فعالیت‌هایی که می‌تواند در موثر بودن گروه ۰۲۱ و تداوم آن نقش داشته باشد، همکاری اعضاء در برگزاری برنامه‌ها و اجرای ایده‌های مد نظر خودشان است. برای مثال به تازگی دوستان در تهران گروه کتاب‌خوانی راه‌اندازی نموده‌اند که جا دارد از زحمات آقای محمد دهقان و خانم فاطمه تجدد در این رابطه تشکر فروان نماییم. امیدواریم با کمک اعضاء، فعالیت‌های جدید با همراهی هیأت‌اجرایی هماهنگ و اجرا گردد.

هیأت اجرایی ۰۲۱ همیشه پذیرای انتقادات همه اعضاء بوده و سعی در برطرف نمودن این کاستی‌ها در برنامه‌ها و رویه‌های خود داشته است. از همه دوستانی که به نقد عملکرد هیأت‌اجرایی پرداخته و نظرات خود را به ما منتقل نموده‌اند کمال تشکر و قدردانی را داریم. جا دارد از همین جا از همه دوستانی که به نحوی از عمکرد یا رفتار ما ناراحت و یا دلگیر شده اند عذرخواهی نماییم.

در پایان برای هیأت‌اجرایی آینده آرزوی موفقیت و اعضاء را به همراهی و همکاری با آنها دعوت می‌کنیم. امیدواریم هیأت‌اجرایی آینده ضمن حفظ نقاط مثبت این دوره، در رفع کاستی‌ها نیز موفق باشند.