صورت‌جلسه دوم هیات‌اجرایی ششم

‏صورت‌جلسه دوم هیات‌اجرایی دوره ششم
گروه سمپادی‌های یزدی مقیم تهران
تاریخ: ۹۵/۳/۱۰

جلسه دوم هیات‌اجرایی گروه ۰۲۱ در تاریخ ۹۵/۳/۱۰ با حضور خانم‌ها و آقایان الهام حسینی عزآبادی، حمیدرضا حیدری‌مقدم، رضیه شاهدی، شهاب شفیعی و احسان یزدی تشکیل شد. یک جلسه تکمیلی نیز در تاریخ ۹۵/۳/۱۷ به صورت آنلاین با حضور خانم‌ها و آقایان الهام حسینی عزآبادی، مهسا حیدرنژاد، حمیدرضا حیدری‌مقدم، شهاب شفیعی، فاطمه شفیعی، سیدعادل میرحسینی و احسان یزدی برگزار شد.

خلاصه مباحث و مصوبات این جلسه به شرح زیر به اطلاع می‌رسد:
۱. به بررسی برنامه‌های اجراشده در ماه گذشته و برنامه لغوشده پرداختیم و برای اجرای بهتر برنامه‌ها، خصوصا پاتوق و گردشگری همفکری کردیم. در این زمینه پیشنهاد شد که ارتباط و گفتگوی بیشتر با اعضا برای اطلاع از نظرات آنها و مطلع کردن آنها از مسائل و محدودیت‌های گروه انجام گیرد.
۲. نحوه برگزاری جلسات هیات‌اجرایی مورد بحث قرار گرفت. سعی خواهیم کرد جلسات هیات‌اجرایی را به صورت منظم و ترجیحا در نیمه اول هر ماه برگزار کنیم. مسؤولیت هماهنگی و مدیریت جلسات برعهده رئیس هیات‌اجرایی و مسؤولیت اطلاع‌رسانی و انتشار صورت‌جلسات برعهده دبیر است.
۳. مقرر شد پاتوق تیرماه به همراه افطاری در یکی از پارک‌های تهران برگزار شود.
۴. به منظور رفع مشکلات سایت، میزبانی آن با کمک و همت آقای نقاش‌زاده به سرور جدید منتقل شده‌است که از ایشان کمال تشکر را داریم. زین‌پس مرجع رسمی اطلاع‌رسانی اخبار و برنامه‌های گروه ۰۲۱، سایت http://021.sampad.info است.
علاوه بر آن اخبار گروه از راه‌های زیر در فضای مجازی بازتاب داده خواهند شد:
کانال تلگرام به آدرس telegram.me/sampad021
اکانت اینستاگرام به آدرس instagram.com/021sampad
گروه فیسبوک که نشانی آن از افزودن /groups/021sampad به انتهای آدرس فیسبوک به دست می‌آید.
۵. برنامه‌های رسمی گروه ۰۲۱، برنامه‌هایی هستند که خبر مربوط به آنها توسط یکی از اعضای هیات‌اجرایی در سایت منتشر شود، گرچه سرپرست برنامه می‌تواند از اعضای هیات‌اجرایی نباشد.
(توضیح: این مصوبه منعی برای برگزاری برنامه‌های مستقل توسط سایر افراد و یا محدودیتی برای اعضای هیات‌اجرایی برای شرکت در برنامه‌های دیگر ایجاد نمی‌کند. هرچند انتظار می‌رود اولویت اعضای هیات‌اجرایی، برنامه‌های رسمی گروه باشد.)
۶. مقرر شد هیات‌اجرایی در جلسات آتی پیش‌نویس آیین‌نامه گروه ۰۲۱ را تهیه کند و برای این منظور اساسنامه انجمن سمپاد یزد، آیین‌نامه داخلی انجمن سمپاد یزد و اصلاحیه آن و قوانین انجمن سمپاد یزد درباره گروه‌ها را مبنا قرار دهد.

امضا کنندگان: الهام حسینی عزآبادی، مهسا حیدرنژاد، حمیدرضا حیدری‌مقدم، شهاب شفیعی، فاطمه شفیعی، سیدعادل میرحسینی، احسان یزدی