انتخابات هیات اجرایی

به پایان آمد این دفتر / حکایت همچنان باقی
سلام به همه همراهان 021 ای
با توجه به رو به اتمام بودن این دوره از هیئت اجرایی مجموعه 021، ضمن این پست خواستم چند نکته رو ذکر کنم
1- احتمالا انتخابات رو در پاتوق اسفندماه برگزار خواهیم کرد. ساز و کار برگزاری هم بدین صورته که هیئتی متشکل از 3 نفر که کاندیدای انتخابات نبوده و به نحوی آشنایی با دوستان و همراهان 021 ای دارند، تشکیل خواهد شد و برگزاری انتخابات رو بر عهده خواهند داشت. هیئت گزینش و شورای نگهبانی هم نخواهیم داشت.
2- هرگونه نقد، پیشنهاد و یا موضوعی که به نوعی مرتبط با نحوه عملکرد دوره قدیم و همچنین هدف گذاری فعالیت های دوره جدید هست رو لطفا همین جا یا با بنده مطرح نمایید تا نسبت به تصحیح یا اجرا و ادامه اونها اقدامات لازم به عمل بیاد.
3- عزیزانی که دوست دارند به عنوان کاندیدا در انتخابات شرکت کنند لازمه فقط ساکن تهران و دانش آموخته مراکز استعداد درخشان یزد باشند
4- نکته ای که در مورد تعداد کاندیدا ها باید گفته بشه اینه که اگر تعداد کاندیداها از 5 نفر بیشتر بود که رای گیری ترکیب هیئت اجرایی رو مشخص خواهد کرد و اگر تعداد کاندیداها 5 نفر یا کمتر بود رای گیری انجام نمیشه و این اعضا به عنوان اعضای اصلی انتخاب شده این اختیار به انها داده میشود که در اولین جلسه ای که تشکیل می دهند با مشورت با یکدیگر ظرفیت های خالی باقی مانده را پر کنند.
5- اطلاعیه های بیشتر و اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه اعلام کاندیداتوری طی پست های آینده اعلام خواهد شد.

پی نوشت1: دوستان فارغ التحصیلی که در مقطعی از تحصیل عضو سمپاد یزد بوده اند می توانند به عنوان رای دهنده حضور داشته باشند.
پی نوشت2: اگر نکته نگفته ای به نظرتون میرسه لطفا کامنت بذارید.
پی نوشت 3: به امید حضور گرم شما