برنامه گردشگری “قلعه رودخان” – جمعه ۳۰ آبان

با سلام خدمت 021ی های عزیز
طبق روال برنامه ریزی گروه اجرایی 021 و همچنین همراهی چندی از مهمانان VIP یه برنامه گردشگری داریم. ایشالله در صورت رسیدن به حد نصاب(امیدوارم مثل برنامه قبلی کنسل نشه) واسه 30 آبان برنامه “قلعه رودخان” رو داریم.

qale
لطفا اون عزیزانی که می تونن تشریف بیارن و مارو خوشحال کنن،خودشون هم لذتشو ببرن و همچنین فرصت دیدار با مهمانان VIP رو هم از دست ندن.
تا سه شنبه شب (27 ابان) همه عزیزانی که تمایل دارن شرکت کنند وقت دارد که اعلام آمادگی کنند. به شماره آقای ابوالفضل صادقپور 09103097858 اس ام اس بزنن یا اینکه زیر همین پست اعلام آمادگی کنند.
نکات قابل توجه:
1- هزینه 60 هزار تومان می باشد(با صبحانه سلف سرویس (پس خودتون قشنگ آماده کنید) بدون نهارکه نهار رو هم ایشالله ساندویچ میگیریم خودمون و خیلی نمیشه)
2- ساعت حرکت 5 بامداد و برگشت حدودا ساعت 11 شب داخل تهرانیم ایشالله
3- از میدان ونک و مترو شریف راه میفتیم
4- پیاده روی داره توی مسیر جنگلی (بازید از قلعه تاریخی جنگلی رودخان و همچنین صنایع دستی استان گیلان)
5- کفش مناسب پیاده روی و لباس گرم حتماً (چون هوا سرده و البته امکان خیس شدن به دلیل باران هم وجود داره) و لیوان و قاشق و کرم ضدآفتاب و دفترچه بیمه و کارت ملی تون رو هم بیارید.
6- بیمه هم که داریم مث همیشه.
منتظر دیدار دوستان هستیم.
پ.ن1 : همراه با اعلام آمادگی و واریز وجه به حسابی که آقای صادقپور بهتون می دن خواهش می کنم نام پدر و شماره ملی و تاریخ تولدتون رو هم برای بیمه به ایشون اعلام کنین.
پ.ن2: ظرفیت تور 30 نفر هست و ایشالله دوستان به موقع اعلام کنن که شرمنده کسی نشیم