اس ام اس پنل

سلام دوستان

برای اطلاع رسانی در مورد برنامه های ۰۲۱ یه اس ام اس پنل تهیه شده، ولی از اونجا که ما شماره همه بچه ها رو ندارم که بهشون اس‌ام‌اس بزنم و شایدم اصلا دوستان مایل به گرفتن اس‌ام‌اس‌های گاه و بی گاه ما نباشن تصمیم بر این شد که شماره خط به همه اعلام بشه تا هر کس مایل هست با فرستادن یه اس‌ام‌اس به ما تو لیست ما اضافه بشه.

از اونجایی که برنامه های ما متنوع هست، شما میتونت انتخاب کنت که برای چه برنامه های دوست دارت اطلاع رسانی بشت. به این شکل که برای برنامه‌های مختلف یه کد در نظر گرفته شده که شما تو متن اس‌ام‌اسی که به ما مزنت این کد ها رو وارد مکنت تا ما بیدونم در مورد کدوم برنامه ها به شما اس‌ام‌اس بزنم. کد ها به شرح زیر هستن:

  1. گردهمایی عمومی مثل پاتوق‌ها
  2. برنامه‌های سینما و تئاتر
  3. برنامه های گردشگری و تفریحی
  4. برنامه‌هایی که اعضا برگذار مکنند مثل حلقه ها یا برنامه های متفرقه
  5. همه

قابل ذکر هست که دوستانی که مخوان در مورد چند دسته تولیست دریافت اس‌ام‌اس قرار بگیرن میتونن چند کد رو با هم بفرستن.

برای اینکه ما یه بانک کوچیک اطلاعاتی هم از اعضا مون داشته باشم دوستان لطف کنت و نام و نام خانوادگی و سال خروجیتون از مدرسه رو هم تو متن اس‌ام‌استون قرار بدت و بخشهای مختلف اس‌ام‌استون رو هم با ‘،'(کاما) از هم جدا کنت.

برای مثال متن اس‌ام‌اس به این شکل مشه:

حامد بهادرزاده،
۸۴،
۱۳۴

و در آخر دو مورد دیگه، اولی اینکه شماره خط اس‌ام‌اس پنل 50002666000322 هست، و دومی هم اینکه اگه خدایی نکرده یه موقع از ما خسته شدت و دیگه نخواستت اس‌ام‌اسی بگیرت عدد 0 رو بفرستت تا از لیست‌ها حذف بشه شمارتون .

همیشه خش و خوب باشت  🙂