محل برگزاری پاتوق

با سلام خدمت همه‌ی دوستان پایه‌ی پاتوق همون طور که در جریانید در حال حاضر پاتوق در محل رستوران گفتگو برگزار میشه. با توجه به شرایطی که یه محل مناسب جهت برگزاری پاتوق‌های ماهیانه‌ی ما باید داشته باشه، طبق بررسی‌های که دوستان هیئت اجرایی به عمل آوردن (با سپاس ویژه از آقای مجید زارع)، به نظر می‌رسه رستوران بوستان گفتگو میتونه مکان ثابتی برای پاتوق‌های ما باشه. شرایطی که ما لازم داریم تا یه محل رو بکنیم پاتوق خودمون ایناست:

* حداقل به مدت چندماه تا یک سال (ترجیحا دائم که اگه بشه که عالیه) محل‌ش ثابت باشه؛ یعنی یهو نریم ببینیم درش تخته شده.

* دارای محیط نسبتا رسمی باشه؛ مثلا پارک که جای مشخصی نداره و باید روی زمین ولو شیم مناسب نیست.

* تا تعداد ۶۰ نفر را بتونه از نظر فضا و سرویس، جواب بده. یعنی فضای کافی داشته باشه.

* با تغییر تعداد ما مشکل نداشته باشه. یعنی این که یه ماه ممکنه شصت تا مشتری داشته باشه یه ماه ۵ تا براش مسئله‌ای نباشه.

* با سر وصدای چندین ده نفر جوون بانشاط و پرانرژی مشکلی نداشته باشه و مشتری‌هاش رو بتونه راضی نگه داره من باب سروصدا.

* خوش‌مسیر باشه و دسترسی‌ش از نقاط مختلف تهران و دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های مختلف نسبتا خوب باشه. به خصوص برای خوابگاهی‌ها (که البته معمولا این مشکل کاملا حل نمی‌شه به خصوص برای دخترخانم‌ها به خاطر تعدد و تنوع مسیرها و محدودیت ساعت برگشت به خوابگاه).

* هزینه‌ی خدمات و خوراک‌ش مناسب جیب دانشجویی باشه.

رستوران بوستان گفتگو به خاطر شرایط خوبی که یک آشنای هم‌شهری در اختیار ما قرار دادن، نسبتا مناسب به نظر می‌رسه به دلایل زیر:

* با تخفیف قابل توجه در حق سرویس و ورودی (حدود 90 درصد) شرایط‌ش از لحاظ قیمت خوب هستش.

* با سروصدای ما کنار اومدن و گفتن که مشکلی نیست.

* با تغییر تعداد در ماه‌های مختلف هم موافقت کردن.

* فضای کافی و مناسب داره.

* از شمال (مثلا دانشگاه بهشتی) با بی آر تی چمران، از مرکز (مثل دانشگاه تهران و امیرکبیر) از طریق اتوبوس و تاکسی‌های گیشا، از غرب (مثل دانشگاه شریف) از مسیر صادقیه و جلال آل احمد، و … مسیرخور هست و دسترسی‌ش نسبتا مناسبه.

بنابراین فعلا با توجه به این که جای بهتری سراغ نداریم، بنا رو بر این گذاشتیم که پاتوق رو در همین محل برگزار کنیم. البته اذعان داریم که این محل هم دارای محدودیت‌ها و مشکلاتی هست. از جمله این که:

* فست‌فودی که ماه پیش با لطف همون آشنای یزدی برامون منو آورد، الان تعطیل شده و در حال حاضر تنها امکان استفاده از فضای کافی شاپ و یا رستوران با غذای سنتی هست.

* از نظر مسیر کاملا ایده‌‌آل نیست.

و …

با توجه به مشروحات بالا ازتون می خوام که توی کامنت‌ها اولا اعلام کنید که غیر از پاتوق آبان که هماهنگ شده در محل کافی‌شاپ (امیرچاکلت) برگزار بشه، برای ماه‌های بعد کدوم رو برای برگزاری پاتوق ترجیح می‌دید:

۱. کافی‌شاپ

۲. رستوران سنتی گفتگو

دوم این که با توجه به شرایطی که بالا به تفصیل خوندید، اگه پیشنهادی برای محل پاتوق دارید، بفرمایید که هیئت اجرایی پیگیری کنه ببینیم با شرایط ما جور میشه یا نه.

با تشکر از همراهی، حضور و دلگرمی‬ شما ‫

یک دیدگاه در “محل برگزاری پاتوق”

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.