پاتوق شهریورماه ۱۳۹۲

سلام به همه ی دوستان

کم کم تابستان را پشت سر گذاشتیم و از فصل خلوتی و دوری از شما عبور می‌کنیم. مشتاقانه چشم انتظار حضور سرسبز و بانشاط‌تان در پاتوق این ماه هستیم. چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ در:

رستوران بوفالو، پایین‌تر از چهارراه ولی‌عصر، ساعت ۷

قابل ذکر است که صدمین پاتوق سمپاد در یزد نیز هم‌زمان در محل پذیرایی سنتی مشیر برپاست. جای همه‌ی ما خالی. به امید برگزاری صدمین پاتوق در تهران …

2 دیدگاه در “پاتوق شهریورماه ۱۳۹۲”

  1. کاش تا تابستان تمام نشده و هوا سرد نشده می توانستیم برویم دربند کاخ شاه ، کاخ سعدآباد. از صبح تا عصر.
    ودر طبیعت مدیتیشن کنیم.

  2. رفتم بوفالواما پاتوقی نبود.آقای… هم دم دربود منتظر. ایشان که رفت و چه کار خوبی کرد. از مهداپیامک آمد بچه ها نیکوصفت هستند. رفتم نیکوصفت باز هم کسی نبود . مهدا پیامک زد بچه ها رفته اند پارک گفتگو آش بخورند!به رستورانی رفتم شام خوردم و به این بازی تعقیب و گریز پایان دادم.

    وقتی هیچ یک از اعضای هیأت مدیره آقایان و خانمها:سید امین حسینی، مجید زارع، وحید شریفی،مهدا فروغی،مریم یزدان‎‌پرست در پاتوق نیستندکه برنامه را اداره و از قبل اطلاع رسانی کنند. بهتر است پاتوق آن ماه را کلا کنسل کنند .چون برنامه دیگربه یک قرار دوستانه تبدیل می شود و بچه ها مختارند هر جایی قرار بگذارندبدون هماهنگی و اطلاع رسانی وهیچ حرجی هم بر آنان نیست. و آن وقت اگر چنین کاری کنند مثل این پاتوق فقط یک عده علاف می شوند.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.