هم اکنون

 همانطور که قبلا گفتم وقت بسیار کمی دارم . که آن هم با انرژی زیاد صرف انتخاب منابع ، سرچ برای وجود نسخه اینترنتی آن وحتی تحقیق میدانی در خیابان انقلاب برای فهم اینکه آیا چاپ کتاب در بازار موجود است یا نه و  نوشتن دقیق پستها به مثابه یک گزارش علمی و …می شود. نیازمند کمک دوستان درحلقه فلسفه در این امور…هستم.ازطرفی حضور بچه ها در جلسات ارزشمند است و نمی خواهیم به علت ناهماهنگی ها کسی از آمدن به جلسه منصرف شود. این هفته آقای ابوترابی که زحمت کارهای هماهنگی و فیسبوک را داوطلبانه و خود جوش  حتی درسفر می کشیدند مسافرت بودند وهماهنگی ها لنگ ماند. ازطرفی امیدوارم با همکاری وگرنه با انرژی مثبت دادن ویااگرنه با تحمل کاستی هاو صبرکمک کنید انرژی  تحلیل نرود.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

3 دیدگاه در “هم اکنون”

  1. خوشحال میشم کمکی کرده باشم.در خدمتیم:)
    شماره ی تماسم رو برای شیدا جان فرستادم.اگه امکانش هست یه شماره ی تماس هم برای من ارسال کنید .تا این چندروزی که به اینترنت دسترسی ندارم به سبب سفر، بتونم در جریان کتاب و جلسه قرار بگیرم.
    بسیار ممنون

  2. مریم جان: ممنون از زحماتی که برای برپایی جلسه می‌کشی. ایشالاه ما هم بیشتر درگیر می‌شیم و کاری از دست‌مون بربیاد انجام می‌دیم.
    دریا جان: من ایمیلی از شما دریافت نکردم. تازه من هم توی سایت‌تون وارد شدم و شماره‌ام رو توی قسمت تماس با ما، بهتون ایمیل کردم. نرسیده؟

  3. قربان شما دریا وشیدای عزیز! همین علاقه شما انرژی افزاست.امید که بتوانیم چراغی بیفروزیم.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.