نشست سوم حلقه فلسفه

آنهایی که اهل تفکر هستند وارد شوند

نشست سوم حلقه فلسفه  برگزار می گردد.

این بار به غار افلاطون سری می زنیم …

و آراء افلاطون را از کتاب جمهوری کتاب هفتم و هشتم می خوانیم.

مکان: کافه گرامافون (همان کافه پاریسی)،  چهارراه ولیعصر، خیابان ولیعصر، روبروی تئاتر شهر، آنطرف خیابان

زمان: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲خورشیدی

ساعت: ۶ بعد از ظهر

منتظر شما هستیم.

8 دیدگاه در “نشست سوم حلقه فلسفه”

 1. سلام
  از ساعت ۶ به مدت بیست و پنج دقیقه منتظر موندم اما شما رو ندیدم .البته من شما رو از چهره نمیشناسم اما از حاضرین کسی شما رو نمیشناخت!!! کافه من ها هم از این موضوع بی اطلاع بودن و گفتن میزی رزرو نشده.من هم با تاسف زیاد برگشتم
  ای کاش اگه دیر اومدید یا برنامه کنسل میشد به من ایمیل می زدید . من حتی آدرس وبلاگم رو هم برای شما گذاشته بودم
  روح جمع که شما گفتید شامل این موضوع هم میشه.یعنی باید برای مهمانانی که برای اولین بار میان یک اطلاع رسانی درست داشته باشید.

 2. دریای عزیز بسیار بسیار شرمنده‌ایم. امروز متأسفانه همه چیز دست به دست هم داد تا ما پیش شما شرمنده شویم. قرار ما ساعت شش بود. ناهماهنگی، تعدد ایستگاه، ترافیک و … باعث شد که هیچ یک ما رأس ساعت در محل حاضر نشویم. متأسفانه به فکر هیچ کدام‌مان هم نرسیده بود که شماره‌ای رد و بدل کنیم تا بتوانیم این ناهماهنگی‌ها را لااقل به اطلاع برسانیم. درستش این بود که اصلا برای یافتن همدیگر هم که شده شماره تماسی بگذاریم. خلاصه بعد از حضور در محل و پرسش از کافه‌دار متوجه شدیم که شما این همه راه از کرج تشریف آوریده‌اید و ما بدقولی کرده‌ایم بدجور. خلاصه بر ما ببخشایید و به دل نگیرید. جمع تازه است و بی‌برنامگی متأسفانه پیش می‌آید که امیدواریم رفع شود. اگر مایل بودید به ایمیل بنده پیامی بفرستید تا شماره خود را به شما بدهم جهت جلسات بعدی. عذاب وجدان این همه مسیری که شما پیموده بودید تا اینجا، در طول جلسه و تا کنون و همچنان با من بوده و هست. yazdanparast.maryam@gmail.com

 3. خانم زمانیان کاملا حق با شماست. ما هم اذعان داریم که نبایست چنین اتفاقی می‌افتاد. من به نوبه خودم عذرخواهی می‌کنم از این که مقداری آشفتگی فکری این هفته تمرکز من را به شخصه روی جلسه کم کرده بود به نحوی که اصلا به ذهنم نرسید شماره‌ای چیزی با شما رد و بدل کنم. حتی وبلاگ شما را هم الان که گفتید متوجه‌ش شدم. یکی از دوستان دیگر هم که برای بار اول در جلسه حاضر می‌شد بنده خدا پنجاه دقیقه‌ای کاشته شد دم در کافه. در جلسه هم که رسیدیم و دور هم جمع شدیم سعی کردیم با اینترنت کافه و جی پی آر اس به شبکه وصل شویم و پیامی چیزی بگذاریم که نشد. خلاصه که چی بگم جز این که عمدی در کار نبوده و بابت این بی‌اصولی از شما معذرت‌خواهی می‌کنم. امیدوارم اگر قسمت بود و از ما ناامید و دلخور نشده‌اید، در جلسه بعدی ببینیم‌تان و حضوری عذرخواهی کنیم. اصلا پذیرایی از شما به عهده‌ی ما 🙂 خوبه؟

 4. بنده هم از طرف مسوول جلسه (خانم کربلایی) عذرخواهی می‌کنم.
  به عنوان قسمتی از عذرخواهی، قرار شد حق انتخاب محل جلسه‌ی بعدی رو -اگر تشریف میارین- به شما بدیم. گزینه‌هایی که مطرح بود: ۱-ابتدای گاندی (از طرف همت) ۲-چهارراه ولیعصر، کافی‌شاپ گرامافون ۳-کارگر، پارک لاله.

 5. سلام و تشکر بابت لطف شما
  البته باید خودم هم به فکرم میرسید که نشانی از شما بگیرم . دست تقدیر چنین نوشت برای من دیگر!!!
  از بابت مکان هم محبت دارید که حق انتخاب رو به من دادید . انتخاب مسئولیت میاره ترجیح میدم این وظیفه سنگین رو به عهده نگیرم : )
  البته چون از ترافیک اتوبان گریزانم اینه که با مترو میام و مسیر رو باید ابتدا پیدا کنم و بسنجم .اگه مکانی که انتخاب می کنید به خوبی مسیر کافه گرامافون باشه و بخت یار باشه میام حتما

 6. شیدا جان شماره ی تماسم رو به ایمیل شما فرستادم.اگه دستتون نرسید اطلاع بدید .البته ایمیلم رو که شما دارید.
  جناب هیات مدیره از لطف شما ممنون.فکر کنم دفعه ی بعد که بیام باید این من باشم که شما رو مهمون کنم . باید برای موفقیتم در شرکت در این حلقه شیرینی بدم. :))
  احسان عزیز ممنون از شما و خانم کربلایی به خاطر محبت تان.شرمنده شدم . فقط یه چیزی ، من که نتونستم این جلسه شرکت کنم اگه میشه موضوع بحث بعد رو زودتر اعلام کنید که بتونم خودم رو برسونم . و بعد اینکه من هفته ی بعد از چهارشنبه ۶ شهریور تا یکشنبه ۱۰ شهریور سفر هستم.امیدوارم قرار حلقه در این روزهایی که نیستم نیافته. 🙁

 7. سلام
  من هم طبق معمول درباره ترافیک محاسبه درستی نکردم و… اما می دانم هرچه بگویم توجیه است درمقابل زیان شما و غیر موجه. پس فقط از شما و دوستمان که معطل شد عذر خواهی می کنم.
  البته با دیدن اولین کامنت شما سعی کرده بودم در وبلاگتان پیام خصوصی برایتان بگذارم. اما هر بار پیغام کد وارد شده صحیح نمی باشد را دریافت کردم. در طول جلسه از ناراحتی اتفاقی که برای شما افتاد گیج بودم و حتی نسبت به گیجی خود.
  ساعت جلسه را به هفت تغییر می دهیم تا آقای نقاش زاده بعد از کار بتوانند چرتی بخوابند و سر جلسه خمیازه های عریض و طویل نکشند.آقا احسان در ترافیک نمانند.
  ما هم شرمنده شما و دوستمان نشویم .
  درباره روزبرگذاری نگران نباشید در آن بازه نخواهد بود شاید ۱۲ یا ۱۳ شهریور.البته تا تثبیت نشده با نظر دوستان قابل تغییر است.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.