ماه رمضونی….جلسه

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما دوستان.

 

چند روز پیش تو یه جمعی بودم ، یه نفر پرسید : چرا ماه رمضان ماه مبارکیه؟ این سوال مدتها ذهن من رو به خودش مشغول کرد، تا این که یکی از اثرات مبارکی این ماه عزیز برای من هویدا شد.

 

به هر صورت بچه های شورای مرکزی سمپادیهای یزدی مقیم تهران دیروز با دهان روزه و در بحبوحه گرما با حضوری حداکثری ، تشکیل جلسه دادند. حالا این که تو این تعطیلی همه کافی شاپ ها ،کجا رفتیم و چی گفتیم و چی شد، بماند. فقط این را بگم که با سیاست گزاری های جدید (که واقعا در نوع خودش بی نظیره) ماه رمضانی برنامه ویژه ای برای شما داریم.

 

منتظر هر گونه برنامه فرهنگی و مذهبی و…. باشید.

 

راستی یادم رفت بگم، پس از مدت ها محمد مخاطبی هم را دیدم، سالم وسرحال بود ، به همه هم سلام رسوند. جدا من این مرد را که می بینم ، با خودم فکر می کنم یه رییس با ابهت تر و خوش تیپ تر از محمد از کجا پیدا می کردیم. اینم یکی دیگه از اثرات این ماه مبارک.

6 دیدگاه در “ماه رمضونی….جلسه”

 1. ماه رمضان آمد و عید رمضان می آید … صد شکر که این آمد و صد حیف که آن می آید

 2. امسال برنامه افطاری مثل همیشه داغه.
  عزیزان خیر برای برنامه ریزی، اعلام آمادگی فرمایید.

 3. جناب آقای سید محمد امین حسینی
  دبیر محترم شورای مرکزی سمپادیهای مقیم تهران
  سلام علیکم

  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک، ضمن سپاس از ابراز محبت شما در این نوشته به این جانب، به خاطر خوش خدمتی جنابعالی و زحمات شبانه روزی تان در خدمت به ملت همیشه در صحنه سمپادی، جنابعالی را ضمن حفظ سمت پیشین، به قائم مقامی ریاست با حقوق و مزایای دو برابر و پاداش سالیانه و عیدی و … انتصاب مینمایم.
  با شناختی که از جنابعالی دارم و پیشینه پر افتخار شما در زمینه پاچه خواری و… یقین دارم در این سمت، همانند مسئولیت های قبلی موفق خواهید بود و پله های ترقی را چند تا یکی طی خواهید کرد.

  از خداوند توفیق خدمت را برای شما خواهانم!

  التماس دعا
  و من ا… التوفیق

  محمد مخاطبی
  15 مرداد 1390

  1. چناب آقای محمد مخاطبی
   رییس محترم شورای مرکزی سمپادیهای مقیم تهران
   با سلام
   با تشکر فراوان از لطف شما رییس بزرگوار، که مانندتان را تا سالین دور از شرق به غرب دنیا فردی نخواهد دید و قطعا نسل ما به خاطر استفاده از پتانسیل های بالقوه ای چون شما فرد ایثارگر که در خدمت صادقانه به این گروه کوچک (که هر چه دارد وندارد! از شماست) از هیچ کوششی دریغ نمی کنید، نسلی بسیار فرخنده وخوش بخت می باشد.از خداوند منان مسئلت دارم،تا این پاسخ را بی ادبی این جانب تلقی نکرده و فقط اظهار وجودی کوچک از طرف یک شاگرد در مقابل استاد خود بدانید.
   این جانب همچون گذشته، عزم خود را جزم کرده تا در سایه پروردگار باز خوش خدمتیم را به شما ثابت کنم و امید شما را ناامید نکنم.
   چندی پیش این را از شاعری معاصر خطاب به یکی از مقامات شنید، نوشتنش برای تشکر از اعتماد شما خالی از لطف نیست.
   همین که یاد ما هستی دمت گرم،
   در این دنیا که مردم بی وفایند،
   همین که باوفا هستی دمت گرم!

   سید محمد امین حسینی مشهدی
   دبیر شورا
   مردادماه 1390

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.