آخرین دیدار در وقت اضافه

از آنجا که از هفته آینده ماه رمضان (ماه رمضان آمد و ماه شعبان رفت / صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت) شروع می شود به صورت ضرب الاجلی برنامه ای حهت تفریح، نشاط(با نعمت رضا اشتباه نشود)، سرور(دختر هادی سروش نیست) در پارک آبی جمشیدیه با چاله فضایی، سرسره های مارپیچی و پیچ پیچی(حالا قر بده بیا جلو، نه بابا تو هم این کاره ای….. حالا درسته یه چشمه ای تو سینما اومدی) به صرف صبحاته (کله پاچه شیرعلی قصاب) و ناهار(اکبر جوجه، برادر اصغر) برگزار می شود. این برنامه در جهت تودیع ماه شعبان با حضور رمضان، از ساعت 9 صبح تا ساعت 15 در محل مذکور برقرار می باشد. جهت کشتن جوجه و پرکندن و به سیخ کشیدن آن، دانستن تعداد افراد حاضر از نان شب هم واجبتر است، لطفا توضیحانه(کامنت به زبان انگلیسی خبیث) قرار دهید.

سروران گرامی تا ساعت 14 پنجشنبه مورخه 29 مرداد سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت توضیحاته های خود را در محل های مشخص شده با چسب الحاق فرمایید.(کامنت بللد)

به خبری که هم اکنون به دست ما رسید توجه فرمایید :

در پایان برتامه در یک اقدام فوق العاده با حضور در مغازه اکبرمشتی بستنی مخصوص زعفرانی پرپسته سرو می گردد.

شما لایق بهترین ها هستید

با ما باشید

منتشرشده توسط

اصم

ابوترابی + صادقی + مختاری

14 دیدگاه در “آخرین دیدار در وقت اضافه”

 1. ميشه با اين چند تا سوال جواب بديد:
  1- برنامه جمعه صبحه؟
  2- تا کی بايد خبر بديم؟
  3- چه ساعتی و دقيا کجا بايد جمع بشيم؟
  ممنون

 2. با سلام
  1)برنامه جمعه صبح پارک جمشیدیه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به صرف صبحانه و ناهار و بستنی که ناهار (جوجه کباب) از طرف ما تدارک دیده میشه.
  2) تا ساعت 2 بعد از ظهر 5شنبه فرصت دارین که کامنت بذارین و حضور خود و همراهان را اعلام نمایید.
  3)ساعت حمع شدن اولیه، ساعت 9 صبح جلوی درب اصلی پارک(همونی که رد پا داره) هست.
  4)هر گونه وسیله سرگرمی دارد با خودتون بیارد.

 3. سلام
  با تشكر از گروه اصم

  اگر رسيدم حتماً ميام
  اگر نرسيدم هم جاي ما را هم خالي كنيد

  با احترام – حسني

 4. اول بگم ای سعید که کامنت گذاشته اون سعید نیست…یعنی اون سعید این سعید نیست! ااااااه….یعنی منه سعید همونی( که خیلی ناز داره-ببخشید) هستم که نوه ی خانجونم و بم میگنfredy! گفتم اشتباه نشه;-) در هر صورت من شاید بیام ولی یکم دیر تر میام و زودتر میرم…

 5. خیلی خوش گذشت. از همه دوستان به خاطر اینکه باعث شدند لحظات بسیار خوبی رو در کنار هم داشته باشیم تشکر می کنم. به ویژه جا داره از خانمهای محق برای تهیه صبحانه، از داوود عزیز که مسئولیت هماهنگی و برنامه ریزی رو برعهده داشت، از خانواده کرمی نیا به خاطر تدارکاتشون، از آقای مختاری به خاطر شیرین زبانیهاشون و از همسایه کناریمون به خاطر حالی که به جمع دادن، تشکر ویژه ای بکنم. جای تمام دوستانی که نبودند، بسیار خالی بود. به امید دیدار هر چه زودتر دوستان در برنامه های بعدی.

 6. رجا جون
  پس چرا از من به خاطر قلیون تشکر نکردی؟
  من هم از همه تشکر میکنم

 7. ممد جون
  از شما باید به طور ویژه در جشنواره ابداعات و اختراعات به خاطر ابداعی که در صنعت قلیون سازی به وجود آورده اید، تشکر شود. 😀
  وگرنه تشکر من که دردی رو دوا نمی کنه.

 8. سلام
  یکی از بهترین روزهای سمپادی.
  دست همه تون درد نکنه مخصوصا احسان، که خدا سایه اش رو از سر سمپاد و سمپادیان کم نکنه.
  دست مریزاد

 9. تشکر از همه دوستان، از همراهیشون گرفته تا همکاریشون.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.