تئاتر “سگ سکوت”

در راستای برنامه های فرهنگی هنری سمپاد تهران، پس از چند ماه وقفه بنا داریم به مقتضای زمان، تئاتری از ژانر وحشت با نام “سگ سکوت” با بازی بازیگران مطرحی چون حامد بهداد، پانته آ بهرام و باران کوثری را به تماشا بنشینیم.

قرار ما دوشنبه شب ساعت 8 در محل تماشاخانه شماره 2 ایرانشهر واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی، باغ هنر، جنب خانه ی هنرمندان ایران.

عزیزانی که مایل به شرکت در این برنامه هنری هستند تا ساعت 10 صبح روز یکشنبه حضور خود و همراهان را با کامنت اعلام نمایند.

بار دیگر همچون دفعات گذشته بر این نکته تاکید می گردد که برآنیم که در ساعت 11 صبح روز یکشنبه به رزرو بلیت تئاتر مذکور اقدام نماییم، در نتیجه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامنت هایی که بعد از ساعت 10 صبح روز یکشنبه گذاشته می شود، نمی پذیریم.

به علت استقبال کثیر هنردوستان از این تئاتر در مدت اجرای آن، در صورت لغو برنامه به علت نبود بلیت، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منتشرشده توسط

اصم

ابوترابی + صادقی + مختاری

15 دیدگاه در “تئاتر “سگ سکوت””

 1. دو تا خبر داریم، یکی خوب و دیگری بد، پس اول بده رو میگیم:
  خبر بد:امروز که برای رزرو بلیت اقدام کردیم متاسفانه با کمبود بلیت مواجه شدیم. در نتیجه برنامه فعلی منتفی است.
  خبر خوب: دور جدید اجرای نمایش بعد از یک هفته استراحت از ۱۵ مرداد دوباره شروع میشه، با اطلاع رسانی در زمان مذکور و در صورت استقبال نسبت به رزرو بلیط در روز ۱۱ مرداد اقدام خواهیم نمود.
  پس منتظر پست های بعدی ما در این زمینه باشید.

 2. داود جان قضيه فردارم پست كن.مرسي از زحمتايي كه تو اين گرماي تابستون ميكشي.

 3. انگار خیلی دیر رسیدم
  من میخوام این تئاتر رو ببینم حتما
  اگه راهی هست به من بگید لطفا!

 4. همان طور که در کامنت قبلی اشاره کردیم، گروه تئاتر مربوطه کار خود را از 10 مرداد تا 15 مرداد تعطیل و دوباره از 16 مرداد شروع به فعالیت می کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید از ساعت 11 صبح به تالار ایرانشهر به آدرسی که در پست داده شده مراجعه کنید. بهتر است برای رزرو بلیط همین روزها اقدام کنید.

 5. ما حتما اگه بليط گيرمون بيــــــــــاد، ميـــــــــــــــــــــام

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.