چرا به تئاتر می‌پردازم؟

«چرا به تئاتر می‌پردازم؟ بارها از خود پرسيده ام و تنها پاسخي كه تاكنون به اين پرسش دادهام از بس پيش پاافتاده است، شما را دچار شگفتي خواهد كرد: براي اين به تئاتر می‌پردازم كه در دنيا، صحنة تئاتر يكي از جاهايي است كه من در آن احساس خوشبختي می‌كنم. اما انصاف بدهيد كه اين فكر، آن‌طور كه به نظر می‌آيد، پيش پا افتاده نيست.»

بخشی از نوشته های آلبر کامو با عنوان چرایی تئاتر

در راستای اهداف فرهنگی تربیتی انجمن سمپادی های یزدی مقیم مرکز، یک تئاتر شاد (البته شاید به شادی تئاتر “سی” نباشه) در نظر گرفته ایم:

تئاتر پشت كلانتري- كوچه اول- تير چراغ برق (پشت چراغ!!!!! اَلوووووووووووووو) در تالار قشقایی تئاتر شهر

این نمایش علاوه بر پرداختن به جنبه‌های اجتماعی، یک نمایش طنز است و کلیت کار، واقعیتی است که مردم می‌بینند ولی بی توجه از کنار آن می گذرند. روزبه اختری، ستاره شفقی، علیرضا مهران، جمشید عسگری، بهناز سلیمانی، قاسم طاهر احمدی، حمیدرضا نوری، سمیه انصاری، نوید رضوانی، مجید حسنی (داداش محمد حسنی ملقب به محمدرضا در facebook ) از بازیگران این نمایش هستند.

علي اصغري” نويسندگي اين نمايش را برعهده دارد و پژمان جعفري” به همراه “فرشاد منظوفی نیا” اين نمايش را کارگرداني کرده اند.

زمان: ساعت 18 روز دوشنبه 14 اردیبهشت

برای رزرو بلیط این تئاتر، لازم است دوستانی که مایل به شرکت در این برنامه فرهنگی هستند، تا ساعت 15 روز یکشنبه 13 اردیبهشت، حضور خود را با گذاشتن کامنت اعلام کنند. به درخواست های بعد از این تاریخ و ساعت، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

البته به علت استقبال زیاد از تئاتر مذکور، ممکن است که در رزرو بلیط این تئاتر دچار مشکل شویم. در این صورت کنسل شدن برنامه را در اسرع وقت به اطلاع دوستان خواهیم رساند.

باز هم این نکته را قابل ذکر می دانیم که راس ساعت ذکر شده، افراد در محل حضور داشته باشند تا دوباره مثل دفعه قبلی که برونکا و مخمل پشت درب ماندند، کسی این تئاتر را از دست ندهد. لطفاً افراد در مسیر آمدن تا محل تئاتر، مواظب کیف پول خود نیز باشند تا دوباره مزه تئاتر بر افراد تلخ نگردد.

اینجا اونجا همه جا اصم با شما

منتشرشده توسط

اصم

ابوترابی + صادقی + مختاری

19 دیدگاه در “چرا به تئاتر می‌پردازم؟”

  1. آقا من یه مهمون دیگه هم دارم شدیم 3 تا

  2. من و محمدرضا هم میاییم! اگه یه ساعنی صبر کنید شاید آمار اضافه شد! شادم کم شد!

  3. پرونده مختومه است. درصورت هرگونه انصراف هزینه عودت خواهد شد.
    امشب نتیجه قطعی تلاش ها جهت گرفتن بلیط اعلام می شود.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.