موسسه خیریه عمل

اینکه یک دوست نازنینی به همراه دوستانش یک نمایشگاه نقاشی برگزار کرده اند به نفع فرزندان معلول کارگران. مربوط است ب موسسه خیریه عمل.
ازدیروز شروع شده و تا ١۵ اسفند هم ادامه دارد. اگر برای خانه هایتان تابلوی نویی میخواهید بخرید بد نیست سری هم به اینجا بزنید.
می گویند یکی از مهمترین کارهایی که به انسان حس خوشبختی می دهد همان حس کمک به دیگران است. نه به خاطر بچه ها که به دلیل آن حس سرخوشی اش بد نیست اگر خواستید سری هم به اینجا بزنید:

سعادت آباد-بلوار دریا- خیابان مطهری – ارغوان شرقی-کوی مروارید مجتمع فرهنگی /هنری رسول مهر

موسسه خیریه عمل:http://www.citrowcid.org/

منتشرشده توسط

یک دیدگاه در “موسسه خیریه عمل”

 1. بسم الله النور
  با سلام و تحيات الهي
  روزتون بخير و شادي
  اگه وقتي كردين سري به وبلاگ بنده بزنين چند پست آخر در خصوص ايجاد صندوق كمكهاي مردمي و كمكهاي بلاعوض به قشر ضعيف اجتماع ، دانشجويان ، زوجهاي جوان و جوانان در شرف ازدواج و … مي باشد.
  اين طرح همنوع دوستي در جهت رفع مشكلات همديگر و واريز وجهي هرچند ناچيز به شماره حساب و اهداي آن به متقاضيان واجد شرايط. اين مبالغ كه به صورت مردمي جمع و در اختيار نيازمندان قرار مي گيرد بلاعوض مي باشد و نيازي به پرداخت اقساط و يا بازپرداخت آن نيست. فقط ملاك در اين كار خير اعتماد و تشويق حس همنوع دوستي در اين روزگار دون و هزار چهره است. لطفا چند دقيقه اي وقت بگذاريد و وبلاگ بنده را مطالعه فرمائيد جزئيات اين طرح در آنجا موجود است. پس از خواندن درصورتي كه با اين امر خير موافق بوديد اين پيام را براي دوستانتان بفرستيد.
  در پناه خالق خوبيها؛ پاينده باشيد. لطفا اين پيام را براي ساير دوستانتان ارسال فرمائيد.
  بگذاريد با نزديك شدن به عيد كمكهاي ناچيزمان گرمابخش زندگي منتظران باشد.

  یك زندگی میتواند متفاوت باشد؛شما می بینید،پس تصمیم با شماست.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.