پاتوق اسفند

سلام به سمپادی های همیشه در صحنه
جلسه دوم مدیران سمپاد تهران امشب برگزار شد که در آن جلسه پاتوق برای مدت حداقل یک سال به بعد از ظهر جمعه
منتقل شد
دهمین پاتوق تهران (پاتوق اسفند)روز جمعه ۲ اسفند ساعت ۶:۳۰ عصر درکافی شاپ شبهای تهران واقع در خیابان ستار خان-تقاطع خیابان تهران ویلا برگزار می شود

منتشرشده توسط

25 دیدگاه در “پاتوق اسفند”

 1. سلام
  به نظرم کار خوبی نیست این کار
  اولا که فرداش کلاس داریم
  ثانیا مگه نمیخوایم جمعه ها کوه یا جای دیگه ای بریم.
  فکر کنم بهتر باشه فقط واسه این هفته باشه. این جمعه از بچه ها بپرسین که نظر اونا چیه!

 2. سلام
  ایده خوبی به نظر من نیست…..
  هفته دیگه ملت یزدن
  این هفته چی شد
  ؟

 3. در پاسخ به دوستان:
  در نظر سنجی که در پاتوق دو ماه پیش انجام شد تقریبا 70 درصد اعضای حاضر با روز جمعه موافق بودند
  اگر آقای ابوترابی لطف کنند صورت جلسه رو هر چه زودتر روی وبلاگ بزنند خواهید دید که برنامه ریزی منظمی صورت گرفته که پاتوق با برنامه کوه و برنامه های فرهنگی!!!!تداخلی نداشته باشد
  شبهای تهران هم به این خاطر انتخاب شد که اکثرا همه ساکن غرب تهرانیم(برای تو که بهتره گلشید)

 4. مدیران محترم سمپاد تهران – که نمی دونم کیا هست و با نظر کیا اتنخاب شدت – اینا در نظر گرفتت که جمعه تاکسی تو خیابونا پبدا نمشه؟ دیه شبم خو بشه هیچی، هم کرایه را دوبله بات حساب مکنن، هم اینکه اعتباری نیست سالم به مقصد برسی، یا اصلا به مقصد برسی. من یکی خو جرات نمکنم، ساعت 10 شب تو میدون توحید سوار ماشین مسافر کش بشم.
  غیر از اونشم، من حد اقل باید 30-40 دقیقه تو راه باشم، تا بیام پاتوق.
  از این پاتوق خو گذشت و منم اونجا نمی تونم بیام، ولی امبار خواست از این تصمیما بیگیرت، نظر هیات مدیره رو اینجا به شور بذارت، یا یکم کلی تر به قضیه نگاه کنت و شرایط اکثریت رو در نظر بیگیرت. ولی به نظر من رای گیری بهتره، چون این مدیران نیستن که پاتوق رو تشکیل مدن و باعث رنقش هسن، اون کسایی که میان شرکت مکنن مهم هسن.

 5. manam ba nazare aghaye bahador zade movafegham age jomehas bayad kheili zoodtar bashe maslan hadaksar 4 chon shab mishe va jomeha kheili rafto amad sakht va na amne taze makanesham door va bad masire!!

 6. آقای بهادرزاده عزیز
  در جواب به سوالاتت :
  مدیران سمپاد تهران مشخص هستند،از پیشکسوتان و زحمتکشان این جمعند و با اکثریت آرا انتخاب شده اند و صورتجلسه هم موجوده.اینکه شما در اون جلسه حضور نداشتی یا هنوز سمپاد تهران رو نمی شناختی مشکل مدیران نیست !
  در مورد مکان پاتوق : هر کجا این مکان انتخاب بشه به یه عده دور یا نزدیکه. ما جاهای زیادی رو تست کردیم : هفت تیر ، ولی عصر ، انقلاب ، ستارخان و … .به شما قول میدم مکان انتخاب شده مکان بهینه هستش .
  در مورد زمان پاتوق : تجربه به قوت نشون داده که صرفنظر از مکان انتخابی، بچه ها هیچوقت زودتر از 6:30 یا 7 عصر جمع نمیشن . زمانهای مختلف هم امتحان شده و اینبار به جای اینکه بگیم 5 و 7 منتظر بچه ها باشیم زمان دقیق یعنی همون 6:30 تعیین شده.
  ود در آخر در مورد پیشنهاد شما : دقیقا همین کار انجام شده ، نظرات بچه ها از طریق همین وبلاگ و در پستهای قبلی جمع شده ، در یک پاتوق و در یکی دو تا از برنامه های فرهنگی از حاضرین و علاقه مندان نظر سنجی شده و هیئت مدیره با توجه به فیدبکها و نظرات، رای خودشو اعلام کرده.
  و در آخر یه پیشنهاد :
  قبل از هر گونه اعلان نظری از کامل بودن منابع اطلاعاتیمون مطمئن بشیم
  موفق و پیروز باشید

 7. با سلام
  همانطوریکه خانم کاجی گفتند در پاتوق دی ماه طی نظر سنجی که توسط آقای غالبی از حاضرین در پاتوق – که تقریبا بین 30 تا 35 نفر بودن واکثرا از اعضای ثابت پاتوق ها می باشند – انجام شد چیزی در حدود 70 درصد بچه ها با تغییر زمان پاتوق از چهار شنبه ها به جمعه ها موافقت نمودند، در آن جلسه تمامی اعضای هیات مدیره حضور داشتند و تمامی صحبت های حاضرین را استماع کردند و با توجه به نظرات آنها، راجع به این مساله تصمیم گیری نموده اند.
  جهت اطلاع عمومی عرض می کنم که نفرات هیات مدیره شامل آقایان غالبی، مخاطبی و خانم ها محق و میرعلمی و اینجانب به عنوان اعضای اصلی و آقای مختاری و خانم کاجی به عنوان اعضای علی البدل است که در سومین پاتوق تهران انتخاب شدند، شایان ذکر است که عضو هیات مدیره بودن هیچگونه مزیت مادی و معنوی برای اینجانب و سایر دوستان ام ندارد.
  حال فرض کنیم که پاتوق ها در همان زمان قبلی یعنی چهارشنبه ها برگزار شود کدامیک از مشکلاتی که در اینجا عنوان شده است حل خواهد شد به توجه به تجربه جمعی، چهارشنبه شب ها از نظر ترافیکی شلوغ ترین شب هفته است، از نظر امنیتی هم که نا امنی نسبی تهران در شب همیشگی است و مختص جمعه ها نیست.

 8. در ضمن در جواب آقای حسینی ، در طی جلسه 3 شنبه شب قرار شد در جمعه هایی که پاتوق برگزار میشه، برنامه رسمی گروه کوهنوردی نداشته باشیم ولی در صورتی که دوستان تمایل داشته باشند می تونند به صورت غیررسمی اقدام به برگزاری گردش یا کوهنوردی نمایند.

 9. برای کسانیکه نوشتن متن فارسی‌ براشون سخته،این سایت رو معرفی‌ می‌کنم…البته خیلیا شاید نرم افزارهای دیگه‌ای رو بشناسن…http://behnevis.com

 10. یکی زحمت بکشه laptop بیاره بقیه هم زحمت بکشن عکساشونو بیارن بی زحمت

 11. age bacheha dirtar mioomadan chon rooze gheyre tatil boode va kelas dashtan ya sare kar boodan vali jomeha fargh mikone darmorede makanesham kafy shope kochikie va jasham az vanak naamntare darzemn aghye abootorabi jomeha ham taxi khaty nis ham naamn tare man taajob mikonam migid fargh nemikone:o

 12. سلام
  من همیشه از این ناراحت بودم که نتونستم در پاتوق درست حسابی شرکت کنم
  ولی به نظر من همیشه برنامه های کوه و کلاً جمعه ها جذابتر و به یاد ماندنی تر بوده و طرفداران بیشتری داره پس به نظر من باید پاتوقو با کوه هماهنگ کنیم نه کوه و با پاتوق.
  من از زحمات هیئت مدیره تشکر میکنم و به تصمیماتشون احترام میزارم چون از بیرون گود نمیشه واساد و گفت که لنگش کنید.

 13. ta onjayi ke man yadame dar patoghe dey aksaran ba zohre jome movafegh bodan bejoz chandnafary
  va age yadeton bashe hame goftan jome behtare ke zoodtar bashe va dokhtaraye khabgahiyam rahat bashan ke chizi ke mosalame dar tasmim giriye HEYATE MODIRAN ona faramosh shodan.
  dar morede jaye patogham age ye hesabe kocholo mikardoin age yekhorde bacheha ziyad beshan onja ja nemishan axaye patoghe ghabliyo nega konin!
  dar zemn jayi ke baraye patogh entekhab mishe mohitesham moheme ke ye jayi khob bashe na ye ashpazkhone

 14. با سلام
  نظر همه محترم این که فقط بشینی بشت pc و هر چی سر زبونمون میاد بگیم راحته.
  انصافاٌ
  1. ستار خان به خوابگاهی ها که طیف وسیعی را تشکیل می دن نزدیکتره
  2.زمانشم : حقیقت اینه که این جور مراسم حالش تو شب بودنشه نه 2 بعد از ظهر 🙂
  3.هر باتوقی یه عده میان یه عده نه مثل قبلی که من نبودم.
  4. ……….. حوصله ندارم دیگه بگم

  کسی ناراحت نشه ها!

 15. سلام
  با توجه به تعدد درخواست های دوستان برای عکس از بنده، خواهشمند است کسانی که مایلند برای گرفتن عکس ها یک عدد فلش دو گیگ به همراه خود به پاتوق بیاورید.

 16. من 2 گیگ ندارم .
  8 گیگ دارم ، بیارم
  با بقیه تقسیم می کنم
  خوبه؟

 17. عجب پاتوقه باحالی بود،به من که خیلی خوش گذشت،هم نزدیک بود و هم جاش خوب بود،بستنیشم اگه دوستان میذاشتن بمن برسه بد نبود!
  شیرینی خانم موحقم حسابی چسبیدااا.

 18. ار آقای غالبی ممنون که زحمت سفارش ها را به عهده گرفتند

 19. آقا حمزه حسته نباشي
  انصافا گل كاشتي
  ولي آخرش 300 تومن ما رو نداديا!!! 🙂

 20. man mazerat mikham.khodayish che tor be in natije residin :saatesh ke dir tar shod(monasebe hale khab gahi ha)
  jash ke ali shod(monasebe hale hame alal khosos 2khtara)
  masiresh ke toope toope(monasebe hale mashin nadara)
  pas chera doostan eteraz mikonan!fek konam patogh esfand yeki az sholoogh tarin patogha boode1nazare heyat modire chie!!!!!

 21. خانوم ضیایی راستشو بخواین شلوغ هم شد…انقد شلوغ که جای کسی‌ جزبچه‌های ما نبود!

 22. سلام
  پاتوق این دفعه با حدود 30 تا 35 نفر تشکیل شد و من یه نکته رو متوجه شدم که اگه چند نفر بیشتر بودیم دیگه جایی برای نشستن نبود و از این لحاظ در شب های تهران در مضیقه هستیم. بنابراین من به هیات مدیره پیشنهاد می دهم که Trade off بین مکان ها از لحاظ محل و ظرفیت انجام دهد و محل مناسب را انتخاب نماید. البته لازم نیست که اشاره کنم که توت فرنگی از لحاظ محل اصلا بهینه نیست.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.