يك روز به ياد ماندني

امروز هم يك روز فوق العاده بود. صبحانه به لطف دوستان همه چيز بود: انواع و اقسام نان – پنير- مربا- سالاد ماكاروني- كراكر- گوجه خيار. اما املت دست پخت آقاي ليواني توي قابلمه بزرگشون چيز ديگري بود كه در عرض سه سوت تمام شد.  بعد از صبحانه دوچرخه سواري چسبيدن غذا را دو چندان مي كرد. دوچرخه ها همه جور بودند و دوچرخه سواران هم همه جور بودند. بعضي چندين بار پيست را دور زدندو بعضي يكبار. بعضي افتادند(نمونش خواهرم) و بعضي هم ايندفعه نيفتادند(نمونش خودم). بعضي دوچرخه كوتاه داشتند و بعضي بلند. بعضي پنچرو بعضي سالم. بعضي عقب دار بودند و بعضي جلوجلو جمع را از گسيخته شدن دور مي كردند. هوا هم با سرعت دوچرخه ها سرد بود اما گرماي جمع سمپاد بيشتر از آن بود كه سرمايي به نظر برسد. ناهار هم به نعمت ماشين خانم محق و آقايان كرمي نيا و عارف نزديك آبشار و يك جاي خلوت بود. جوجه ها خيلي زياد بودند و آبليمو و پيازش هم به اندازه كافي. اما اجاق گاز هيزم سوزمان طعم جوجه ها را بهتر وبهتر مي كرد. فوت كردن آتش هم توسط هركسي مي توانست انجام شود اما آقاي نظام بهتر از هركسي گرما را شعله ور مي ساخت. سيخ كباب هاي يك اندازه اي خانم صنعتي و كاجي وغالبي و مسوليت پذيري هاي آقاي ابوترابي و صادقي و بقيه دوستان هم در پخت غذا و تقسيم به تعداد(مخصوصا ليموها) هم كم حرف نداشت. حتي كمك بعضي دوستان براي چشيدن غذا در چرخه توليد به مصرف هم مثال زدني بود. امروز جمعمان مثل هميشه پر از صفا بود و امروز مثل هميشه هركس به نحوي براي بهتر بودن جمعمان پاسخگو بود. جاي همه آنها كه نيامدند هم خالي. و در آخر سپاس ويژه از خانواده كرمي نيا براي رانندگي شان و رساندن ما آنهم در عرض ١٠ دقيقه .

18 دیدگاه در “يك روز به ياد ماندني”

 1. ممنون مهیلا جان واسه گزارش کاملت و البته بسیار سریع
  همه چیز رو خیلی خوب گفتی
  خواستم از همه کسانی که مسوول برنامه این هفته بودم خصوصا داوود تشکر کنم
  خیلی خوش گذشت، جای همه دوستانی که نبودند خالی
  ولی جناب آقای مختاری، انصافا دفعه قبل…

 2. بسیار زیبا توصیف کردین…فقط یه چیزی یادتون رفت!!! آهنگهای زیبای من و پیاده نشدن شما و راحله خانوم…و نشستن دو نفری روی صندلی جلو در حالیکه عقب خالی بود!!! D:

 3. davod jan merci
  raja sharmande kardi
  doctor terekoontet
  golshid khanom foqolade herfee zaher shoded
  kheili dige budan az hame mamnun
  saeed jan to kho kari nakerdi

 4. سلام به همه،
  خوشحالم که بهتون خوش می گذره، جای من رو هم خالی کنید که از این جمع ها هیچ کجا دیگه پیدا نمیشه. قدر هم دیگه رو داشته باشید و بدونید یه جایی یه گوشه دنیا یکی هست که همیشه دلش با شماهاست.
  حالا احسان جون به کی داره بیشتر خوش می گذره؟!!D:
  یا حق.

 5. خیلی خوش گذشت دست همگی درد نکنه, فقط نمی دونم چرا آخرش خیلی خسته می شم!

 6. سلام
  این بار نمی خوام جملات کلیشه ای همیشگی ام رو به کار ببرم، به نظر من یکی از خوبی هایی که این گردش ها و کوهنوردی ها داره اینه که آدم رو اینقدر خسته می کنه که شب از فرط خستگی بدون فکر کردن به مساله ای، راحت خوابش می بره.
  از کارکردهای مفید دیگه این گردش ها هم بالا بردن حس همکاری و به قول حمزه کار گروهی بین بچه هاست.
  سینا جون جای تو خالیه.

 7. دفعه اولی بود که تو جمعتون بودم
  خیلی عالی بود و خوش گذشت
  ایشالا 87یها دفعات بعد پرشورتر ظاهر شن

 8. با تشکر از همه
  به من و خانواده ام خیلی خوش گذشت،

  مهیلا جان گزارش عالی بود،
  یه چیزی رو از قلم انداختی، بعضی ها در حد تماشاچی ظاهر شدند که ان شاء الله دفعات بعدی جبران می کنند.

 9. من یه سوال
  عطف به کامنت آقا سعید در پست قبلی(برنامه این هفته چیتگر)میخوام بدونم کی دیده سعید جان کاری انجام بده!؟بجز اینکه با ماشین فقط گاز داده حتی دندم عوض نکرده.

 10. سینا کاری نکن بدم آمارتو بگیرن شب واسه درس خوندن کدوم کتابخونه میری 🙂
  سیناجان گاهن اینقد زیاد میشیم که بعد که عکسارو میبینیم میفهمیم فلا نی نبود ولی از تو همیشه یاد میکنیم.مثلا با راکت بدمینتن یا همین پاستوریزه بازیت 😉
  راستی جمله آخر خانم دادفرنیا رو نخونده بودم.ببخشت تقصیر مصطفی بود که عجله داشت.

 11. من هرکاری کردم…اونایی که باید می دیدن دیدن! خوب حتما سرت یه جا گرم بوده شیطون! هان واسه همین بود یهو غیب میشدی؟:D

 12. به وبلاگ شخصی من و سعید خوش آمدید
  بابا یکی یه چیز بگه یا کامنتای ما دو تارو پاک کنت

 13. بابا همه facebook ی شدن کلی خبره اونجا, شمام بفرمد

 14. دست همه دست اندركاران اين برنامه و همه برنامه هاي قبلي درد نكنه. به من كه خيلي خوش گذشت. ببخشيد اگه يه چيزايي از قلم افتاد 🙂
  نه آقاي كرمي نيا ببخشيد چيه؟ من و خواهرم از اين بابت كلي هم ازتون ممنونيم.

 15. خیلی خوش گذشت .دست آقا داوود هم درد نکنه.آقای عارف وحامد وبلاگ خیلی خوبی راه انداختید .یه ذره دیگه پیش برید جز بهترین وبلاگ نویسان شناخته می شید.

 16. سلام عالي بود
  من و دوستامم سمپادي هستيم
  اگه بياين پيشمون خوشحال ميشيم
  تا بعد…

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.