متفرقه

“روزگار مسخره ای شده ….. خیلی وقته که من و من میشه ما ….نه من و تو …نه حتی من و سایه ام …فقطمن و من… به افتخار ما میخوام زندگی کنم و دلم برای ما تنگه شده خیلی وقته…. میشکنمش تا دیگه تنگ نشه برای هیچ مایی …نه من و تو نه من و من!!! ”

نقل از اینترنت

…………………..

چند روز پیش با یکی از دوستان راجع به sms که برام فرستاده بود ولی به لطف خدمات وسیع همراه اول نیومده بود، صحبت می کردم همون sms که شاید به دست تعدادی از شما ها هم رسیده باشه، توی اون sms پرسیده بود که” آیا من آدم خود بزرگ بینی هستم یا نه؟اگر قرار باشه از صفر تا صد نمره بدیم چه نمره ای رو برای اون در نظر می گیریم؟ ” به نظرم خوبه که بعضی اوقات آدم راجع به یه سری اخلاقیات و رفتارهاش از آدمای اطرافش سوال کنه، هر چند که رفتاری که اطرافیان ما در قبال کار هایی که می کنیم نشون می دن نیز، ملاک خوبی برای سنجش رفتارامون هست. گفتمش فلانی چی شد که همچین سوالی رو از بچه ها پرسیدی بهم گفت یه شخصی برگشته بهم گفته خیلی از خود راضی هستی، می خواستم ببینم اینجوری هستش یا نه؟ من توی همون لحظات با توجه به شناختی که سالهاست از این دوست دارم به این مساله فکر می کردم که چرا بعضی وقت ها، یه سری از افراد به دلیل اینکه کار خودشون رو پیش ببرن ، بی خود و بی جهت دیگران رو متهم می کنن یا اینکه کم کاری خودشون رو به حساب دیگرون می ذارن؟ بهش گفتم اون چیزی که توی وجود تو هست اعتماد به نفس کامله نه چیزی که اون آقا تحت عنوان خود بزرگ بینی ازش نام برده و همه ما به تفاوت این دو مقوله آشناییم.

منتشرشده توسط

2 دیدگاه در “متفرقه”

  1. داود جان! ممنونم!
    تو همیشه با محبت هات منو شرمنده خودت میکنی!
    دوستان اگرچه داود تو مطلبش اسم منو به صلاحدید خودش نگفته ولی من خودمو لو میدم! اهرچند خیلیاتون اون sms بهتون رسیده ولی محض اطلاع اونایی میگم که sms رو دریافت نکردن اون آدمی که sms زده بود من بودم !
    سعی کنید هر از گاهی از این کارا بکنید تجربه خوبیه و نتاج خیلی جالبی میگیرید
    به امتحانش می ارزه!

  2. خواهش می کنم منو شرمنده نکن. تعدادی به من ایراد گرفتن که چرا این کار رو کردی من بهشون گفتم که اولا اسمی نبردم ثانیا من از این کار حمایت می کنم و نظر خودمو دادم

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.