سایت تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران

اين سايت کمابيش براتون آشناست، همون که هرازچندگاهی بواسطه لينک هایی که کليک می کنيد، ناگزير از ديدنش هستيد. شايد بد نباشه يه چرخی توش بزنيد!

سايت تجهيزات پزشکي و مهندسي پزشکي ايران در بدو ورود، شبيه تصوير زيره:

اين سايت، 8 تا لينک اصلي داره: راهنماي خريد تجهيزات پزشکي، کدينگ تجهيزات پزشکي، شرکت هاي تجهيزات پزشکي، ادارات تجهيزات پزشکي، واژه نامه تجهيزات پزشکي، استانداردهاي تجهيزات پزشکي، مديريت کيفيت در تجهيزات پزشکي و تالارهاي گفتگو.

راهنماي خريد تجهيزات پزشکي

کالاي مورد نظرتون رو بر اساس نام فارسي يا لاتين يا بر اساس نام کمپاني عرضه کننده آن براساس نام فارسي يا لاتين شرکت يا مدير عامل، جستجو کنيد، شرح فارسي کالا، آدرس در درخت کدينگ (کدينگ رو تو قسمت بعد توضيح دادم)، عنوان انگليسي، شرح انگليسي، توليد کنندگان و وارد کنندگان آن در ايران، براي شما فهرست مي شود.

کدينگ تجهيزات پزشکي

در ابتداي اين بخش، تجهيزات به 5 دسته: تجهيزات پزشکي، تجهيزات دندان پزشکي، تجهيزات آزمايشگاهي، تاسيسات بيمارستان و تجهيزات رايانه، تقسيم بندي شده اند. اين دسته بندي با در نظر گرفتن ملاحظات آکادميک و شرايط بازار تجهيزات پزشکي ايران، انجام شده است.  کليکِ هر قسمت (البته مربع کنار دسته مربوط و نه عنوان آن )، دسته بندي هاي جزئي تري به همراه کد مربوط، در اختيار شما مي گذارد.

شرکت هاي تجهيزات پزشکي

در اين قسمت به فهرست الفباي شرکت هايي فعال در بخش هاي مختلف تجهيزات پزشکي و مهندسي پزشکي، دسترسي مي يابيد. جستجو بر اساس نام شرکت، نام مدير عامل، نوع فعاليت و گروه هاي تخصصي نيز امکان پذير است.

ادارات تجهيزات پزشکي

ادارات تجهيزات پزشکي استان ها، حلقه ارتباط شرکت ها و کاربران تجهيزات در بخش دولتي هستند، نام اين مراکز، نام مدير، اطلاعات تماس و آدرس، نام کارشناسان بخش هاي مختلف به همراه آخرين تاريخ به روز رساني از اين قسمت قابل دسترسي است.

واژه نامه تجهيزات پزشکي

هر وسيله يا دستگاهي را که تصور کنيد (9000 آيتم)، به همراه کد استاندارد و شرح آن، در اين قسمت فهرست شده است، ضمن اينکه امکان جستجو نيز در اين قسمت در نظر گرفته شده است.

استانداردهاي تجهيزات پزشکي

در اين قسمت به معرفي استانداردهاي به کار رفته در تجهيز مراکز مختلف درماني پرداخته شده است.

مديريت کيفيت در تجهيزات پزشکي

مطالب کتابي با همين عنوان به طور کامل در اين بخش قرار گرفته است.

تالارهاي گفتگو

قطعا اين بخش براي خوانندگان لوتوس نياز به معرفي ندارد، مراحل عضويت آن بسيار ساده در نظر گرفته شده ايت، عضو شويد و يه رونقي به آن دهيد!

منتشرشده توسط

6 دیدگاه در “سایت تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران”

 1. خیلی ممنون از ارائه جامع و مانع خانم محق
  من یه نظری دارم و اونم اینه که علاوه بر معرفی کتاب و نظرخواهی و مسابقه هفته و مسابقه محله، هر هفته یه چند تا سایت مرجع و به درد بُخور که حالا میتونه توی هر زمینه ای مثل ادبی، هنری، علمی ورزشی و غیره باشه هم توی این وبلاگ به همراه امکاناتش به صورت مختصر معرفی بشه

 2. شرکت کالای پزشکی یزدمرهم ازسال1377 با دورنمایی توسعه وفروش لوازم وتجهیزات پزشکی درشهر یزد تاسیس شد.

  نظر به اینکه این شرکت هدف خودرا برپایه مشتری مداری باارائه اجناس دارای کیفیت عالی وقیمت مناسب استوارنموده است وکلیه محصولات خود راازبهترین اجناس موجود درجهان انتخاب کرده، لذا نسبت به تمامی محصولات خود متعهد بوده ودرصورت بروز هرگونه مشکل، خود رامسئول می داند.
  منتظرحضورسبزتان دروبلاگ شرکت یزدمرهم هستیم.

 3. مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان
  اولین مرکز آموزش عالی غیرانتفاعی علوم پزشکی کشور
  http://www.vums.ir

 4. ممنون از مطالب جالبتون اگه امکانش هست اخرین گزارشات تو همین زمینم ارایه بدین

 5. با سلام خدمت شما…

  ما یک وبلاگ در زمینه فروش و معرفی تجهیزات پزشکی داریم و از شما درخواست همکاری و هرچه بهتر شدن آن داریم و به زودی وبلاگ ما به یک سایت تبدیل خواهد شد.
  اگر مایل باشید هم دیگر را لینک کنیم.

  از شما خواهشمندیم به وبلاگ ما سری بزنید.

  با تشکر-محسن صلح جو

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.