و بازهم کوهنوردی

با تشکر از سرپرست هیئت محبان السینمای سمپاد، جناب آقای حاج محمد المخاطبی الاردکانی و تمام دوستانی که در برنامه گردهمایی در شهرک سینمایی غزالی حضور بهم رساندند و با این حضور بار دیگر حماسه ای پرشور آفریدند.

و اما برنامه جمعه این هفته گروه کوه سمپاد:

به گزارش خبرگزاری سمپاد نیوز و با توجه به اخبار واصله از سایت های هواشناسی Yahoo و BBC و علی الخصوص سایت سازمان هواشناسی ایران (سها)!!! جمعه این هفته بحمدالله هوای آفتابی و خوبی را در پیشرو داریم. به همین خاطر برای این هفته یک برنامه کوه پیمایی در دربند را در نظر گرفته ایم.

نوع برنامه:مبتدی

بار دیگر چون گذشته خاطر نشان می کنیم از پوشیدن هر گونه کفش پاشنه بلند، پاشنه کوتاه، ساق بلند، ساق کوتاه و سایر کفشهای مصداق تبرج خودداری نمایید و خواهشاً با کفش مخصوص کوه بیایید.

دیگه فکر کنم خودتون هم می دونید که باید لباس گرم به همراه داشته باشید.

قابل ذکر است که برنامه کوهپیمایی تا جاییکه برای همه گروه امکان پذیر باشد، ادامه خواهد یافت.

وعده ما صبح روز جمعه ساعت 7 کنار مجسمۀ آقا کوهنورده در میدان دربند.

صبحانه و ناهار وآب فراموش نشه.

کسی هم از آوردن چتر، پشیمون نمی شه.

در پایان لازم می دانم از پیگیریهای مکرر مسئول دفتر سمپادیهای یزدی مقیم تهران جناب آقای حمزه غالبی که با sms هایش پاشنه در موبایل ما را کند، تشکر لازم را داشته باشم.

به امید دیدار شما در کنار مجسمه آقا کوهنورده

ابوترابی

منتشرشده توسط

7 دیدگاه در “و بازهم کوهنوردی”

 1. خواستم از دوستان تشکر کنم به خاطر برنامه شون.
  در کل خوش گذشت. ممنون.
  فقط دوستانی که عکس گرفتن یه جوری عکسا را به بقیه هم برسونن.

 2. سلام
  مرسی از حمزه بخاطر سرپرستی عالیش، و ممنون از همه کسانی که ما رو دیروز همراهی کردن. چه اونهایی که با سابقه تر بودن و چه اون هایی که دفعه اولشون بود که با ما همراه می شدند. امیدوارم دفعات بعدی هم با ما باشید.
  گروهی از دوستان به علت مشغله کاری،بی اطلاعی از برنامه،رفتن به یزد و شایدترجیح دادن استراحت کردن در خانه یا خوابگاه بجای آمدن به کوه، ما رو همراهی نکردن که باز هم امیدوارم دفعات بعدی با ما باشند.
  اگه کسی نظری در مورد سرپرستی داره یا مخاد سرپرستی یکی از برنامه های کوهنوردی رو قبول کنه یا اینکه پیشنهادی در مورد اینکه برای جاهایی که می تونیم برای هفته های بعد بریم داره، می تونه به آدرس dawoodabootorabi@gmail.com نظراتش رو بفرسته، از خوندنش خوشحال می شم.

 3. دیروز حمزه صحبتی رو مطرح کرد که من برای اطلاع تمامی افرادی که با ما نبودند اونو در اینجا می آرم لطفا نظراتتون در موردش بیان کنید تا من بتونم به یه نتیجه گیری نهایی برسم.

  حمزه این پرسش رو مطرح کرد که آیا با این مساله که ما توی این 4-5 ماه کلکچال و ایستگاه 4 اونو به عنوان محل ثابت هفته های کوهنوردی مون انتخاب کنیم موافق هستین یا نه؟؟
  نظر شما چیه ؟ لطفا اگه نظر مخالف دارین جاهای دیگه ای که میشه رفت رو پیشنهاد بدین.
  ممنون

 4. ببخشید… ببخشید…یه سوال

  کیا موافقن که هر هفته بریم ایستگاه چهار کلکچال بعد از اونجا تصمیم بگیریم که این هفته کجا میخوایم بریم یا اینکه اصلا کوه بریم یا نه؟

 5. سلام
  بابت نظر خواهی فکر کنم بهتر باشه پست جداگونه واسش بذارین اگه واقعا نظر خواهی در کاره,این کامنت ها رم من تصادفی خوندمشون.موفق باشین

 6. مزسی از نظزتون.
  با توجه به استقبالی که شد ترجیح می دم پستی گذاشته نشه و به صورت چند نفره در این مورد تصمیم گیری بشه.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.