کنسرت یونیسف در حمايت از کودکان مبتلا به ایدز

در حمايت از کودکان مبتلا به ایدز برگزار می شود:

مهران مديري، عليرضا عصار، مانی رهنما، رضا يزدانی (هر کدام 45 دقيقه می خوانند) + قطعات نمايشی با حضور محمدرضا فروتن و نيکی کريمی

زمان: 22-17 آبان

مکان: تالار کشور

طول برنامه: 4 ساعت، شروع از ساعت 7 شب

قيمت های بليت: 30، 40 و 50 هزار تومان

مراکز فروش بليت:

پخش گلچين: 88428818 – 88421812- 88424960

ققنوس: 22738007 – 22728007

دارینوش: 2200400- 22000600

گنجينه دانش (شهرک غرب): 88099678

خانه محصل (سيد خندان): 22846164

نشر کارنامه (نیاوران): 22285963

دنیا (تجریش): 22747616

سايان سيستم (ولنجک): 22171870

دانش (سيد خندان): 88519907

خانه ويدئو (ميلاد نور): 88085440

رزرو اينترنتی

یونيسف در ايران

منتشرشده توسط

6 دیدگاه در “کنسرت یونیسف در حمايت از کودکان مبتلا به ایدز”

 1. ببخشید… ببخشید…دو تا سوال
  1- اگه فقط کنسرت مهران مدیری و بازی نیکی کریمی را بِخِم، میتونم بیم و پول همونا را حساب کُنِم

  2- من ماخام در طول کنسرت بین این دو تا بیشینم، بلیطش چه قدر مشه؟

 2. خیلی خش بود اگه مجانی بود
  در این صورت افتخار حضور به اینا می دادم

 3. اینم گزارش اجرای اول به نقل از روزنامه اعتماد:

  نخستين شب از برگزاري کنسرت مشترک عليرضا عصار، مهران مديري، ماني رهنما و رضا يزداني شامگاه گذشته در تالار بزرگ کشور برگزار شد. به گزارش مهر در اين کنسرت که در قالب جشنواره فرهنگي برنامه ايدز سازمان ملل متحد برگزار شد، ماني رهنما به عنوان نخستين خواننده به همراه گروه خود به روي صحنه آمد و در ابتدا قطعه «آرتيست» با شعري از حامد نوري را به ياد خسرو شکيبايي خواند و پس از آن قطعاتي از آثار گذشته خود مانند «بغض»، «باورنکن»، «پرنده» و «کسي مثل من» (با شعري از افشين يداللهي و به آهنگسازي فرزين قره گوزلو) را اجرا کرد. اين خواننده پاپ در ادامه ضمن قدرداني از يونيسف براي برگزاري جشنواره فرهنگي برنامه ايدز قطعه «شام کودکانه» ويژه کودکان گرفتار اين بيماري را خواند و در پايان هم از يک خواننده جوان دعوت کرد تا نخستين اجراي صحنه يي خود با قطعه يي به نام «جمعه هاي مه گرفته» را بخواند. در ادامه اين برنامه برخلاف اعلام قبلي که قرار بود رضا يزداني به عنوان دومين خواننده در قسمت اول اجراي برنامه داشته باشد؛ گروه موسيقي «دارکوب» به سرپرستي همايون نصيري و خوانندگي مهران مديري به روي صحنه آمد که با استقبال حاضران در سالن مواجه شد. مهران مديري در ابتدا پس از خوشامدگويي، دو قطعه دشتي خراساني و«وطنم» با شعري از مولانا را اجرا کرد. قسمت دوم اين برنامه با اجراي رضا يزداني از سرگرفته شد و اين خواننده قطعات «از لاله که مي گذرم»، «پا به پا» و «کافه نادري» که قطعه يي از موسيقي فيلم سينمايي «حکم» به کارگرداني مسعود کيميايي است را اجرا کرد که با استقبال حاضران در سالن روبه رو شد؛ پايان بخش اين برنامه اجراي قطعه «خليج فارس» بود. گروه پاپ عليرضا عصار آخرين گروهي بود که به روي صحنه آمد. اين خواننده پس از ورود خود به روي صحنه ضمن خوشامدگويي خطاب به حاضران گفت؛ حضور در بين شما پايان يک انتظار چهارساله براي من و ساير دوستانم است و افتخار مي کنم به داشتن هموطنانم که هر زمان پاي کار خير به ميان مي آيد، مشتاقانه به ميدان مي آيند. عصارهم سه قطعه «حال من بي تو»، «کعبه» و «خيال نکن» را اجرا کرد و به حاضران در سالن وعده کنسرت مستقل در اسفندماه را داد.

 4. همش همین…خوب شده ما نرفتم وگرنه بد جوری ضایع مِشدم
  پس اصل کاری چه طو شد؟؟
  تازه مهرون هم که دو تا آهنگ بیشتر نخونده…
  دلوم به حال اونایی که به امید کس دیه ای رفته بودن و ضایع شدن میسوزه که مجبور شدن به جای نیکی، یکی مو وِز وزی را تحمل کنن….

 5. باز هم از روزنامه اعتماد:

  براي صلح و آزادي در تالار بي وزير

  پوريا سوري
  تقريباً تمام صندلي هاي تالار وزارت کشور يعني همان تالار بي وزير پر شده بود تا طرفداران موسيقي پاپ و راک در ايران در اجرايي منحصر به فرد صداي سه خواننده تاثيرگذار اين سال ها يعني ماني رهنما، رضا يزداني و عليرضا عصار به همراه مهران مديري چندشغله را بشنوند. در سومين شب اجراي اين کنسرت مانند شب هاي گذشته ابتدا ماني رهنما به همراه گروهش روي سن آمد و قطعاتي را اجرا کرد. حضور دست پرورده خلف بابک بيات پس از مدت ها رنگ و بويي دلپذير داشت. رهنما ترانه يي را به ياد خسرو شکيبايي خواند و پس از اجراي آهنگ هايي از آلبوم هاي گذشته اش با اشاره به فلسفه برگزاري اين کنسرت که حمايت از کودکان و بيماران مبتلا به اچ آي وي است ترانه يي با عنوان صلح ابدي از بابک صحرايي خواند که بسيار تاثيرگذار بود و بار ديگر دغدغه هاي اجتماعي اين خواننده را نمايان ساخت. پس از اجراي رهنما، مهران مديري به همراه گروه دارکوب به سرپرستي همايون نصيري روي سن آمد و چهار قطعه از جمله دو قطعه خراساني را اجرا کرد که اين اجرا همراه شد با خوشامدگويي به سه چهره سرشناس حاضر در سالن يعني رضا کيانيان، محمدرضا شريفي نيا و پژمان بازغي. هنرنمايي هاي هر ازگاه مديري که ديسک کمرش هم بيرون زده بود را هم به ديگر جذابيت ها اضافه کنيد.

  پس از آنتراکت رضا يزداني و گروه شش نفره اش با نوازندگي خود يزداني و گيتار الکتريک پيمان رضائيه به اجراي برنامه پرداختند و قطعاتي با ترانه هايي از يغما گلرويي از آلبوم هاي پرنده بي پرنده و هيس نشر دارينوش به همراه دو قطعه جديد نگران خودمم و خليج فارس را اجرا کردند که ترانه خليج فارس با استقبال تماشاگران همراه شد و جو سالن را دگرگون کرد. در زمان اجراي پرشور يزداني نکته يي که حائز اهميت بود حضور معني دار مسعود کيميايي به عنوان مهمان ويژه مراسم بود به گونه يي که کيميايي فقط در زمان اجراي خواننده فيلم هاي اخيرش يزداني در سالن حاضر شد و پس از آن هم در ميان تشويق ممتد تماشاگران سالن را ترک کرد.

  پس از اجراي مهم ترين خواننده راک ايران، عليرضا عصار و گروه 10 نفره اش به روي سن آمدند و چهار قطعه از جمله عشق الهي و خيال نکن را اجرا کردند. در اين اجرا عصار که تجربه چندين ساله در اجراهاي صحنه يي دارد به خوبي توانست حاضران را با خود همراه کند و انرژي مضاعفي را به کنسرت تزريق کند. فواد حجازي و ساکسيفونش هم از ديگر جذابيت هاي کنسرتي بود که پس از چهار ساعت به پايان رسيد البته اين کنسرت تا بيست و دوم آبان ماه در تالار وزارت کشور برگزار مي شود و اگر از من مي شنويد آن را از دست ندهيد.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.