؟؟؟

سلام

انگار امروز کسی يادش نيست بايد بنويسه يا هنوز متنش کامل نشده!

به هر حال ميل خودتونه که منتظر بمونيد يا امروز بی خيالِ 021 بشيد!

خوش باشيد

7 دیدگاه در “؟؟؟”

 1. توسط : اصم
  علیک سلام
  متنی که در بالا می بیند شاهکاری دیگر از گروه اصمه که در زمینه روابط اجتماعی و مناسبات اقتصادی و علوم طب قدیم و هر آنچه شما خواسته اید است که در ساعت 23 روز 4 شنبه، 13 شهریور 1387 آماده شده و بدلیل عدم دسترسی به انترنت و اینترنت در ساعت 13 و 55 دقیقه روز5 شنبه، 14 شهریور 1387 بر روی وبلاگ قرار گرفت.
  اگه فکر کردد که گروه اصم کم میاره اشتباه کردد.ما همچنان سر پا هستیم و به همه توصیه می کنیم که هر 5 شنبه منتطر ما بمانید.

 2. راستی یادم رفت از بازگشت لوگوی عکس ها تشکر کتم، آخه دیگه کم کم داشت چهره بعضی از دوستان یادمون مِرفت.سایه بعضی ها خیلی سنگین شده است و کم تر موفق به زیارت جمالشون مِشِم.

 3. ما متنمون را سر وقت مِذارم ولی فقط از این به بعد وای به حال کسی که پُستشا سر وقت نذاره
  دیگه دوستو دشمن و دخترو پسر حالیم نی…اَ اَ اَ

 4. بابا احسان الله خان كوتاه بيا! بهت بر نخوره اين سردبيرم احتمالاً نگران اين بوده كه وبلاگ بي پست بمونه! قصدش خير بوده! بعدشَم اگه قراره با اين آتيشِ تندي كِه داري، دعوايي چيزي بِشَه زودتر به ما بِگِد تا در رِم!!!

 5. مثل اینکه احسان ا… به 021 معتاد شده.منتظر پست گروه نارسیس باش احسان ا…

 6. سلام
  درسته که فعلا مهسا محق سردبیره ولی همين جا اعلام میکنه که سردبير کاملا مستقل عمل میکنه و هیچ وابستگی به نارسيس، مهسا محق يا فرزانه کاجی نداره!
  احسان خان، شما به راحتی میتونيد متنتون رو هر موقع که دسترسی به اينترنت داريد، ذخيره کنيد و جوری تنظيمش کنيد که روز و ساعت دلخواه منتشر بشه.
  هر کودوم از دوستان که سوالی در مورد وردپرس دارن، بپرسن، سربير سعی میکنه که در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنه.
  خوس باشيد.

 7. والا گروه اصم ساعت 23، 4 شنبه این متنو نوشته و بدلیل عدم دسترسی به ایترنت و اتنرانت ، 5 شنبه اونو روی سایت گذاشته و ربطی به ساعت دلخواه نداشته.
  در ضمن بهتره سردبیر قبل از انتخاب “فرستادن دیدگاه” متن مورد نظر خود را از نظر املایی مورد بررسی قرار دهد.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.