اطلاعیه

ضمن عرض سلام و آرزوی سلامتی و توفیق برای امت شریف سمپادی،

دفتر ارتباطات مردمی حضرت مخاطبی اردکانی(دامت اضافاته!) بر خود لازم  میداند علت به روز نشدن وبلاگ در روز جمعه توسط ایشان را به اطلاع عموم ملت شریف پرور(!) برساند.

 ایشان پس از جلسه چهارشنبه شب هنگام عزیمت به بیتشان در مسیر دچار اندکی کسالت و سرماخوردگی شدند و از آن شب به بعد حالشان رو به وخامت گذاشت تا جایی که روزهای پنجشنبه و جمعه بطور کامل در بستر بیماری و تحت نظر تیم پزشکی بودند. اگرچه ایشان شدیدا” مصر بودند که قلم بر دست گیرند و مطالبی بنگارند لیکن مدیر تیم پزشکی ایشان این اجازه را ندادند و تاکید کردند هرگونه فعالیت فکری و جسمی باعث وخیمتر شدن حال ایشان میگردد.

طبق آخرین گفته های سرپرست تیم پزشکی (به نقل از خبرگزاری اصم نیوز) از پایان روز جمعه حال ایشان رو به بهبود است.

دفتر ارتباطات مردمی و بیت معظم له از تمامی حضرات آیات و مقامات کشوری و لشکری که در این مدت با ارسال پیامک،نمابر،تلفن،پست الکترونیکی و… مراتب محبت خود را نسبت به ایشان اعلام داشته و بذل عنایت فرموده اند قدردانی کرده و از عموم امت شریف سمپادی تقاضامندیم برای شفای عاجل ایشان دست به دعا بردارند.

امید آنکه در سایه توجهات باریتعالی هر چه زودتر شاهد درج نوشته های این بزرگوار باشیم.

                                                                                                                              والسلام علی من اتبع الهدی                                                                                                         بیست و هشتم شعبان المعظم سنه یکهزارو چهارصد و بیست و نه

منتشرشده توسط

4 دیدگاه در “اطلاعیه”

  1. اینو یادت رفت آخرش اضافه کنی:
    رحم الله من قرا الفاتحه

  2. من که صدای خش دارتو از گوشی تلفن شنیدم وجودم هزار تکه شد!!سریع کادو گرفتمو دادمش احسان الله.آخه کارو باید به کاردون سپرد.
    ان شاالله هر چه زودتر خوب بشی.

  3. براي حضرت مخاطبی اردکانی آرزوي سلامتي و شفاي عاجل مي نماييم. همچنين از امت شريف پرور كه با دعاهاي خود سبب بهبودي حال ايشان شده اند كمال تشكر را داريم.

  4. تنبلي “چشم” نوعي اختلال بينايي است كه اگر به موقع تشخيص داده و درمان نشود ، فرد را از يك “چشم” بسيار كم بينا يا نابينا مي كند. گویا مساله از “چشم” حضرت آیدلله ! است. برای سلامتی “چشم” ایشان دعا کنید .

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.