ما نويسنده آينده!

از آنجا که مغز ما سرشار از ايده های ناب است و ميل ملوکانه بر آن قرار گرفته تا مطالب اين وبلاگ متفاوت از وبلاگ شخصی خودمان و ديگر وبلاگ گروهی که در آن قلمفرسايي می نماييم، باشد و از آنجا که به هنرهای زياد ما که قبلا شامل مهندسی پزشکی، روزنامه نگاری، وبگردی، طراحی نرم افزار، کتابخوانی، نقد ادبی، نقد فيلم، نقد اجتماعی، آشپزی و شيرينی پزی و.. می شد، قصه نويسی هم افزوده شده است، خواب طرحی نو برای اين وبلاگ ديده ايم که در صورتی که حوصله ملوکانه ياری نمايد، به صورت منظم يک هفته در ميان خواهيم نگاشت!


طمع مبريد، هيچ يک از داستان هايمان را اينجا نخواهيد خواند، آنها را پس از انتشار در قبال پرداخت بهای آن از کتابفروشی ها ابتياع نموده و خواهيد خواند. دستنوشته های همايونی شامل مجموعه ای از نکات در مورد داستان نويسی است که مرجع آن کتاب «درس هايي در مورد داستان نويسی» اثر «لئونارد بيشاپ» و ترجمه «محسن سليمانی» خواهد بود. اما از آنجا که قانون سوسول مآبانه کپی در سرزمين محبوب ما پشيزی نمی ارزد، برداشت ملوکانه خودمان از نکات را گاهی با نثر قجری، گاهی جنگلی، گاهی با لهجه محلی گاهی محشون از اصطلاحات مهندسی و هر آن شکل که ميل ملوکانه در آن لحظه باشد، خواهيم نگاشت، ترتيب نکات هم به هيچ ربطی به کتاب اصلی نخواهد داشت.
يقينا توانايي درک آنچه خواهيم نگاشت از توان بسياری خارج خواهد بود، اما ما به اعتراضات و نارضايتی ها وقعی نخواهيم نهاد و هر آنگونه که ميل ملوکانه باشد پيش می رويم. باشد که بهره ای بريد از دريای علم و دانش ما!
مهسا محق

منتشرشده توسط

5 دیدگاه در “ما نويسنده آينده!”

  1. نشستم خودم يه دور دوباره اين پَرپوچی که نوشته بودم بعد از يک سال و خرده ای رو خوندم، رسما خجالت زده شدم و از خودم پرسيدم اگر يک ديگه نوشته بود چه فکری در موردش می کردم!!

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.